Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés

Én 23 éves vagyok, a barátom 26. 3 éve vagyunk együtt. A barátom a kapcsolatunk elején eldöntötte ,hogy nyit egy élelmiszerboltot egy kisvárosban,és az egész úgy indult ,hogy mind a ketten egyenrangúak leszünk(legalább is én ezt gondoltam)

Mivel az első pillanattól kezdve vele voltam és segítettem őt amiben tudtam. Mire megnyílt az üzlet és dolgoztam hétfőtől szombatig napi 16órát , addigra azt kaptam ,hogy én csak itt egy alkalmazott vagyok és bármi van, fogjam be a szám és dolgozzak..

A gond csak az volt ezzel az egésszel, hogy minden nap hasonló megjegyzéseket kaptam..

Teltek a hetek, az én szavam nem ért fel senki máséhoz. Ha a szüleinél voltunk őtőlük is azt kaptam “hogy alkalmazottnak kuss a neve”

Nem gondoltam magam egy egyszeru alkalmazottnak..hiszen ott voltam a kezdetek előtt és hát mégis csak a barátnője vagyok a fiuknak, aki mindenben támogassa és robotolok neki ,hogy az álma megvalósuljon, miért kapom en ezt?

Es mielőtt kérdeznétrk a barátom reakciója erre nem a kiállok a barátnőmért volt, hanem egy hangos röhögés.. én tiszteltem őket engem erre neveltek, vissza kellett volna szólnom , de nem tudtam..

Sosem védett meg egy barátja beszólásától, a szüleitől senkitől.. és bár ennek az egésznek vége, (otthagytam az üzletet és más munkát kerestem)

Egyszerűen nemtudok ezeken a dolgokon túltenni ugyanis annyi rossz dolog történt ebben a kapcsolatban, hogy éjszakánként csak forgolódom és nemtudom mi legyen…



2023. okt. 5. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy vége, és menj tovább a magad útján.
2023. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki volt az üzlet tulaja és kinek a pénzéből ? Ha semmit nem adtál bele akkor igenis alkalmazott vagy ha tetszik neked ha nem.
2023. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2

Még ha így is van, a barátja stílusa akkor is minősíthetetlen és egy érzékeny búcsúval jutalmazható.

2023. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sosem kértem ,hogy főnök legyek és más pénzével hencegjek. Én az üzlet előtt egy nagyon jó munkahelyet hagytam ott az üzlet miatt az ő kérésére..

Különben is a jó munkaerő nagyon ritka, és szerintem senki nem engedhetné meg magának ,hogy egy alkalmazottal így beszéljenek,főként ha maga tartsa fent az egészet :)

2023. okt. 5. 10:49
 5/10 humorzsa ***** válasza:
100%
Juj, nagyon tiszteletlen a srác, szerintem az ilyet messze kerüld el, főleg ha jó munkaerő vagy (és az jön le abból amit írtál), akkor nagyon gáz, hogy nem értékelt. Még együtt vagy vele? Ha igen, akkor szerintem nem érdemel meg és hagyd ott minél előbb, bármilyen nehéznek is tűnik, nem hagyhatod senkinek, hogy így bánjon veled.
2023. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És legalább fizet annyit, mint amennyit a munkahelyeden kerestél?
2023. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2#

Azèrt nem.

A páromnak is van vállalkozása. Be szoktam segíteni. De ha valami olyat csinál ami szerintem nagyon nem jó, meghallgat. Sőt az ötleteimet is szívesen veszi.

Teljesen megalázó egy ilyen helyzetben, hogyha semmibe vesz.

2023. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az előző munkahelymen nagyon jól kerestem, háromszorosát kaptam annak amit ő adott nekem.

Az első 1évben kb 400€-t kaptam a minden napi munkámért.. Sokáig kértem őt, hogy nem jövök ki sehogy se és emelje meg nekem. A dolog ott tört meg, hogy az anyukája kijelentette ,hogy ő minimum 900€ért jön üzletbe dolgozni(ugyanis a barátom mindig kérte ,hogy dolgozzon nála) es ,hogy ő maximum 4napot fog dolgozni..

A barátom ebbe bele is ment gond nélkül ,amin én nagyon felhúztam magam és közöltem vele ,hogy ha ilyen különbséget fog tenni kettőnk közt, akkor abból én nem kérek. Ekkor változott meg a fizum 400€ ról még mindig csak 700-ra..

Hozzá tenném ,ő nagyon anyás és mindene az anyukája volt, hiába tett rám mindenféle megjegyzést ő is és akadt el mindenben amit csináltam, mindig is ő volt az , akinek a szava szent, és inkább veszik össze velem, minthogy megmondja az anyukájának ,hogy kicsit vegyen vissza.. Ezek az ő szavai :)

2023. okt. 5. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az előző munkahelymen nagyon jól kerestem, háromszorosát kaptam annak amit ő adott nekem."


Nagy balek vagy. Kihasznál a párod. A vállalkozása az övé, te meg semmi pénzért dolgozol neki és még a stílusa is galád.

A helyedben visszamennék a volt munkahelyemre, aztán kapja be. Vegyen fel alkalmazottat és alázza őt.

2023. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek nem a párod, hanem a csicskása vagy. Semmibe vesznek, kihasználnak és lenéznek, még az igavonó lovakat is többre becsülik ennél. Hova lett az önbecsülésed? Nem szabad hagyni egy palinak se, hogy hülyének nézzen teljesen. Menjen anyukához.
2023. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!