Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél fel hitelt, hogy megvedd a párodnak a munkát?

Figyelt kérdés

A párod X helyen dolgozna. Jó hely. Jó pénz.

De oda csak úgy kerülhetsz be, ha lefiz...támogatod a HR-es munkáját.

Viszont erre nincs pénzetek. Vennél fel hitelt, hogy ezzel is segítsd őt, és a közös életeteket?


A kérdés alapja csupán a képzelet és az írói fantázia műve! ilyen a valóságban elő sem fordulhat. >:)


2023. okt. 5. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És jobb helyeken nem a HR-es dönti el, hogy kit vesznek fel.
2023. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki tud protekciot az haveri baráti alapon tud pénzért nem éri meg, mivel pénzt fizetsz pénzért?

Ez olyan lenne így mint a bèrtámogatás amit a munkaügyi csinál is.

2023. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem látom értelmét. Keresnék olyan helyet, ahova a tudásom miatt vesznek fel, nem azért mert tejelek, hogy utána tejeljenek. Utána meg majd fenyeget, hogy csepegtessem vissza a fizum egy részét támogatásként, hiszen az ő támogatásával jutottam be, amiért támogattam? :D
2023. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Párod mit szólna ehhez?


Mekkora összegről lenne szó?


Lehet, hogy csak én gondolom így, de ha néha a nagyobb nyereség reményében érdemes lehet kockáztatni. Sok infót nem adtál meg amúgy, ami alapján hasznos választ tudnánk adni 😀

2023. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
-ha
2023. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A korrupcio a kisembereknel kezdodik. Ha megvetnek, akkor a politikusoknak sem neznek el. A "borravalo" is a korrupcio egy formaja. Ketlem, hogy az egyetlen lehetoseg az, hogy valakit le kell fizetni egy munka megszerzesehez. Milyen iparag ez?
2023. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval fizetsz egy cégnek, hogy aztán ők fizessenek a párodnak? :D
2023. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel feketén megy az egész semmi garancia nincs rá, hogy megkapja a munkát.
2023. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A praktikus oldalát fognám meg ennek a problémának, vagyis ennek a nagyon ostoba kérdésnek: miért én? Vegyen fel hitelt ő saját magának 🤷
2023. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2023. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!