Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálható az,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható az,ha a párotok hazudik?

Figyelt kérdés

Megkértem hogy ne mondjon semmit az anyjának az egészségügyi állapotomrol,mert senki másra nem tartozik.( lány vagyok)

O ezt nem tartotta be,minden szó nélkül rohant az anyjához és mondott el neki mindent szóról szóra,am o ezt nem tudta hogy én tudom.

Az anyja elküldte nekem a beszélgetést,mondván aggódik értem.

Ezután megkérdeztem a párom,hogy elmondta-e bárkinek is mi van velem. Valasza nem,senkinek. Drágalátos baratom atkuldte a saját kepernyofotojat,a kitorolt uzenet váltásokkal. Majd visszaküldtem az anyjaet. Lesokkolt,majd annyit mondott hogy miattam tette,hisz aggódik értem.

Ez mind szép és jó,de o tipikusan olyan férfi,aki az anyjához rohan miant valami történik.

Szerintetek mit csinaljak? Ezek után nem is tudnék benne nagyon megbízni…mi van ha mással kapcsolatban is hazudott már,csak nem kaptam rajta??:/

Direkt megkértem hogy senkinek se szóljon a bajaimrol,hisz az csak rám tartozik. Majd hazudik arról,hogy kinek mondta el….

Nem nagyon bíztam benne eddig sem,mert sokszor kamuzott. De ez most betette a kaput.



2023. okt. 10. 23:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
8%
És milyen baj? A gombás nunidról dumálni gáz, rúgd ki! DE!!! ha olyan, amitől pl. elájulhatsz, vagy nem ehetsz meg dolgokat, mert befulladsz az allergénektől, az rá is tartozik, MIATTAD!
2023. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
#1 Oh igen,a bélproblémáimról beszélt az anyjának,de mondott már mást is. Több mint 1 éve vagyunk együtt. Minden amire allergiás vagyok es társai tudnak.
2023. okt. 10. 23:18
 3/44 anonim ***** válasza:
94%

#1-es, nem, nem tartozik a párja édesanyjára (vagy bárki másra), hogy a kérdezőnek milyen egészségügyi problémája van. Ez csak őrá tartozik és arra, akivel ő ezt megosztja.


Kérdező, szerintem egy kapcsolat egyik alapja az őszinteség és a tisztelet. Ha ezek hiányoznak és nem egyszer volt ebből probléma, akkor szerintem nem érdemes folytatni.

2023. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
1%
Bélprobléma...oké...és? Napi 4X kaka, vagy műteni kell az összenövést? Mert a 2. esetben ők is kellhetnek majd segíteni, pl. ápolni, vagy pénzzel.
2023. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%
Basszus, ha kell a segítségük, majd a kérdező szól magától, ez az ő döntése, nem a párjáé.
2023. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

#4

Ápolásban nem kell a segítségük,a szüleim tudnak segiteni nekem.

2023. okt. 10. 23:34
 7/44 anonim ***** válasza:
91%
Eddig is kamuzott, sajnos. Kérdezd meg, hogy miért mondta el, és miért hazudott neked.
2023. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
51%
Egyedül orbán viktor, aki soha nem hazudik.
2023. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

#7

Azért mondta el az anyjának,mert próbált tanácsot kérni tole .

Igazából voltam doktornál,kaptam gyógyszert. Semmi ok az aggodalomra.

Azért hazudott,mert idézem “ ha elmondom neked hogy anyumnak szóltam,ugyis ideges lettel volna”

Ezek előtt megígérte nekem hogy senkinek nem mondja el.

És simán folytatta volna a beszélgetést,úgy,hogy én hazugságban “élek”

2023. okt. 10. 23:41
 10/44 A kérdező kommentje:

Igazából,az idegesít hogy sosem volt ilyen. Sosem hazudott nekem. De most már megkérdőjelezem azt,hogy vajon más dolgokban hazudott-e..:(

Mindenképp leulok majd vele erről beszélni,ha megint rajta kapom valamin. Addig is megpróbálok bízni benne.

2023. okt. 10. 23:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!