Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként mennyire tolerálnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mennyire tolerálnád a párod ellenkező nemű barátját? Mi az, ami már nem férne bele?

Figyelt kérdés

Naponta többször üzeneteket küldenek egymásnak.

Gyakran felhívják egymást, sokáig beszélnek.

Szinte minden másnap találkoznak, kávéznak.

Segítenek egymásnak (mondjuk inkább a férfi a barátnőmnek) ezzel-azzal.

Azt én is látom, hogy lelkileg is nagyon egy hullámhosszon vannak de mégsem vagyok féltékeny. Haverom, aki ismeri mindkettőjüket, nem érti miért nem vagyok az.

Ti azok lennétek? A fentiek már nem férnének bele?

F37



2023. okt. 11. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Simán beleférnek ezek, nem lennék féltékeny.
Ha nem lenne ennél több, még beleférne de nem tetszene.
Abszolút nem férne bele, féltékeny lennék.
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A hűség döntés kérdése és ott kezdődik, hogy lenne lehetőség félrelépni.

Legalább bizonyít a kapcsolatunk. Ha meg nem, akkor jobb úgy.

De amúgy bízom a páromban, tök értelmetlen féltékenykedni.

2023. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből a "szinte minden másnap találkoznak" a furcsa. De ez fakadhat abból is, hogy én még barátnőkkel sem igényeltem soha ezt a sűrű találkozást.


Nekem van egy öcsém korabeli (én vagyok 42, ő 23) barátom. Még javában iskolás volt, amikor megismertem, egy facebook csoportban írt rám, mert tanácsot akart kérni egy közös hobbit illetően. Elkezdtünk chatelni és ez odáig jutott, hogy egy idő után már annyira a bizalmába fogadott, hogy rendszeresen kiöntötte a lelkét (nagyon rossz családi körülmények között éltek, alkoholista anya, apa már rég nem is volt a család része).

Nekem pl. ő teljesen olyan lett az idők során, mintha a fiam lenne. Találkozni nem szoktunk (volt hogy összefutottunk többször az utcán, véletlen) és telefonon sem beszélünk. Majdnem minden nap ír, de teljesen általános dolgokról beszélünk, munkáról, a kutyáiról, az aktuális történésekről.

Furcsa mód az én párom is megemlítette már, hogy neki ez annyira nem tetszik, de nem csinált belőle balhét vagy ilyesmit, csak elmondta, hogy kicsit zavarja. Ez csak azért fura, mert vele 8 éve vagyok együtt, a srácot viszont már több, mint tíz éve ismerem.

2023. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát ahogy észre vettem, a férfiak elég nehezen tolerálnak akármit, de az ő női barátaikra nem lehet rosszat mondani.
2023. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A barátnőm kimutatja felém a szerelmét, érezteti, hogy fontos vagyok neki szóval nem érzem, hogy háttérbe lennék szorítva emiatt. De látom azt is, hogy ők mennyire közel állnak egymáshoz, a pasi nekem is beismerte, hogy fontos számára a barátnőm de csak szeretetet éreznek egymást iránt.

Viszont ez azzal is jár, hogy gyakran találkoznak és ha kimarad 2-3 nap akkor jön a kb egy órás telefonálás.

2023. okt. 11. 12:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább neki lelkizne, mint nekem, vagy a mi kapcsolatunk szívná meg bármilyen formában, akkor nem féltékenykednék, hanem kiraknám a párom.
2023. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a chat rész oké lenne, fogjuk rá. De a sok, hosszú telefonhívás... Na mar ott baj lenne. A rendszeres talikba bele se gondoltam még, hogy reagálnék... A ritka tali ok, gondolom, de a minden masnaposbol sok a hívás is, igy tuti a tali is sok lenne. Mondom, csak a chat az, ami felőlem oké, akkor is, ha heti többször folstatják. Fogjuk rá.
2023. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt a kérdés leírásában, hogy a pasi is foglalt, de az ő felesége sem aggódik a barátság miatt.
2023. okt. 11. 13:34
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, hogy leírtad a véleményed. Nem szokott kimenni ilyenkor a barátnőm a szobából, úgy telefonál, hogy akaratlanul is hallom. Mindenféléről beszélgetnek.
2023. okt. 11. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor legjobb lánybarátommal munkanélküliek voltunk, hetente 3-szor vagy 4-szer találkoztunk. Nekem nem volt párom, ő együtt élt a párjával. Semmi gondja nem volt a párjának, mert nem volt oka rá. Most már hetente egyszer vagy kétszer találkozunk, de naponta beszélgetünk. Most nekem van párom és neki nincs. Ha ez valakinek nem fér bele, akkor nem velünk van baj. Kis ideig jóban voltak párommal, egészen más okból romlott meg köztük a kapcsolat. De egyikük sem fúj a másikra miattam.
2023. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5 talán ez a legegészségesebb meglátás. 🤝
2023. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!