Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztathatom a párom emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztathatom a párom emiatt?

Figyelt kérdés

Mindig magamnak készítem a reggelimet, ma viszont megkértem a párom, hogy valamit dobjon össze, mert mennem kellett dolgozni egy egész napos eseményre és megcsúsztam időben.


Na hát nem tudom miből rakta össze a szendvicsem, mert semmi furát nem éreztem, de most eléggé elkezdett görcsölni a hasam.


Gondoltam számonkérem, jól megnézte-e a dolgokat amiket belerakott, de nem tudom hirtelen most emiatt érdemes lenne vele vitatkozni... Hatha megérné maskor legalább jobban odafigyel, ha ilyen van.


N/23



2023. okt. 15. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Nők...
2023. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Az is lehet, hogy nem a szendvicstől görcsöl a hasad, de ha az is volt a baj, a párod nyilván nem direkt csinálta. Ilyenért nehogy számon kérd. Amúgy ha valami baj lett volna a szendviccsel, valószínűleg érezted volna evés közben is, hogy fura íze van (pl. ha valamelyik összetevő már romlott lett volna).
2023. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Első válaszoló vagyok.


Nem értem miért pontoztatok le. Szerintem - persze nem kifejtve - megválaszoltam a kérdést egyértelműen.


Egy férfi mikor csinál olyat, hogy amikor a párja szivességből csinál neki valamit és véletlenül elrontja akkor megfordul a fejében, hogy vitatkozzak e vele?


"jól megnézte-e a dolgokat amiket belerakot"

Itt még azt hittem, hogy azért érdekli, hogy gyomorrontás e vagy valami más. De neeem hanem hogy lehessen vitatkozni. :D


Nőből meg nem a kérdező az első...

2023. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egy férfi mikor csinál olyat, hogy amikor a párja szivességből csinál neki valamit és véletlenül elrontja akkor megfordul a fejében, hogy vitatkozzak e vele?"


Az exem veszekedett velem hasonlóért, sőt, sokkal undorítóbb cseszegetéseket is lenyomott... Pedig elvileg ő volt a "férfi".


Személyiségtől függ az ilyesmi, nem nemtől, szóval beírogatni, hogy "nők..." nem sok észre utal, rosszindulatra viszont annál inkább.

2023. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

hát ha kell egy bűn bak csináld.


de ne csodálkoz ha gyorsan ki leszel dobva, én ki dobnálak kell afrancnak egy ilyen leckéztetó nő. ne baszogasd a pasikat.

2023. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Emiatt ne kérd számon, ne is említsd neki
2023. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És ez nem vicc?

Miért, miket tartotok otthon a kaják helyén, patkánymérget? Vagy mire gyanakszol, hogy felkapta a mosogatószivacsot, és beledobta azt is, vagy valami tányérban hagyott tegnapi maradékot rászórt a kenyérre szendvicskészítés címén, mert az esett kézre legközelebb? Só helyet megszórta egy kis súrolóporral, mert doboz-doboz, szemcsék-szemcsék?

Hát bakker, gondolom élelmiszert rakott a szendvicsbe. Ha egyáltalán attól fáj a hasad, akkor vagy valami teljesen normálisra épp érzékeny a gyomrod (ezt miért rajta kérnéd számon?), vagy valami enyhén romlott volt, de ha te sem vetted észre miközben megetted, akkor neki miből kellett volna észrevenni? A lejárat nem jelent semmit, láttunk már sértetlen csomagolásban megromlott ételt bőven lejárat előtt, és teljesen jó élelmiszert bőven lejárat után. De vagy nem a szendvicstől volt a bajod, hanem másik kajától/italtól, vagy kaptál valami emésztőrendszeri fertőzést (nem a szendvicstől, hanem embertől!), vagy csak olyan napod van. Nekem is van, hogy pl. meggyötör a hónapos retek, máskor meg semmi bajom tőle.

2023. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy te valami totál katasztrófa vagy! Említsd meg a párodnak, kérd számon rajta, remélhetőleg gyorsan kidob érte.

Ha én reggel késésben vagyok, akkor örülök annak, ha férjem gyorsan összedob pl egy szendvicset nekem reggelire, miközben én készülödöm. Nyilván élelmiszert tesz a szendvicsbe, együtt élünk jó ideje, azt is tudja, hogy szeretem, stb.

A hasad görcsölhet sok mindentől, de hogy ezt miért a párodon szeretnéd levezetni, azt nem értem. Te valami nagy hisztérika lehetsz, inkább örülj, hogy egyáltalán elvisel téged!

2023. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy meg ha véletlenül romlott kaját is rakott volna bele, akkor azért abban neked is van felelősséged, hogy romlott étel van a hűtőben
2023. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Minden miatt megéri vitatkozni. Minden vita élteti az elmét és erősíti a kapcsolatot.


Ha a veszekedésre gondolsz, válasz helyett annyit írnék, hogy megkérdezni és megbeszélni valamit, nem jelent veszekedést.

2023. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!