Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben, mit tanácsolnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben, mit tanácsolnál a párodnak, és miért?

Figyelt kérdés

Párod már jó ideje egy cégnél dolgozik, de megrekedt. Nem lép előre, miközben mások, nála sokkal kevesebb ideje ott lévők, alacsonyabb tudásszintűek meg igen.

Mikor erről beszélgettek, kibukik belőle az oka ennek. Nem tagja a "körnek". Azaz nem jár el a munka utáni iszogatásokra, nem vállal 2-3 napos konferenciákat, nem jár hétvégi bulikra a főnökséggel, sem az ügyfelekkel. Nem barátkozik a munkahelyen, pl.: nem viszi haza munka után a munkatársait, nem vesz át hétvégi és ünnepi ügyeleteket, nem jár ebédelni vagy kávézni az ügyfelekkel,... .

Mert nem akarja, hogy féltékenykedj, meg ugye itt a gyerek, meg ez pénzbe is kerülne, ami kell a hitelre.


A munkahelyváltás nem opció, ahhoz túl sokat tett bele ebbe, meg ott a hitel.


2023. okt. 15. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Megmondanám hogy nem lennék féltékeny, nyugodtan barátkozzon, szórakozzon kicsit, hiszen ez normális.
2023. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Viszont voltak itt korábbi kérdések/válaszok, mi szerint ne fuvarozza a munkatársait, és ne járjon ebédelni/kávézni sem senkivel. Mert a párjuk féltékeny lesz.
2023. okt. 15. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
"Viszont voltak itt korábbi kérdések/válaszok, mi szerint ne fuvarozza a munkatársait, és ne járjon ebédelni/kávézni sem senkivel. Mert a párjuk féltékeny lesz." - A ti esetetekben azért mégis csak ott a magasabb fizetés lehetősége, amivel meg egyértelműen nyertek
2023. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha a szabadideje az ára, akkor menjen el onnan. Nevetséges.

Egyedül a konferenciák elfogadottak, ha kötelezőek, semmi más nem. Nehogymár azon múljon a feljebblépése hogy eladja magát teljesen és a seggét nyalja a szabadidejében a kollégáknak. Mi az hogy állandóan haza kéne vinni valakiket? Mi ő, taxisofőr? Viccnek is rossz és nem a féltékenység az ok szerintem sehol hanem az hogy ezzel elvennék tőle a magánéletét és nem mellesleg rengeteg pénzét (kötelező sofőrködés, bulik, mifenék).

Én nőként is elmennék ilyen helyről ahol ilyen szinten be akarnának kebelezni és ilyenekre úgymond kényszeríteni.

2023. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Váltson munkahelyet, ne akarjon benyalni, úgyse fogadják be, fölösleges köröket futna.
2023. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig én azt tanácsolnám neki, hogy váltson munkahelyet. Ott nem akarnék én sem maradni, ahol nem a szakmai tapasztalatom, képességeim alapján kerülök fókuszba, hanem a közös sörözésen pacsizunk le egy előléptetést a főnökkel. Kit érdekel, hány éve van azon az adott helyen? Amúgy is az a helyzet, hogy újonnan érkezetteknek mindig magasabb fizetést adnak egy-egy pozícióért, mint cégen belül felvettet.
2023. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Látszik hogy nem dolgozó, féltékeny nők válaszolnak többségében. Az élet nem így működik ahogy ti elképzelitek.
2023. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azzal semmi baj nincs, ha néha a munkatársak jó viszony esetén megisznak egy-két sört/koktélt munka után, vagy segítenek a másiknak egy fuvarral stb. NÉHA. Konferencia és ügyfelekkel ebéd az más kérdés, mert az szakmai dolog, a munka része, de én nem dolgoznék olyan munkakörben/munkahelyen, ahol ez heti szinten általános lenne, nekem ahhoz túl drága a szabadidőm (ha csak egy hétköznap ott kell aludni, vagy csak egy hétköznapi ügyfélvacsoráról van szó, az már jónéhány órát elvesz a szabadidőmből).


De ahol ezek alapján osztogatják az előléptetéseket, hogy ki mennyit jópofizik a főnökséggel, heti szinten vannak ilyen munkán kívüli programok stb. onnan én is továbbállnék. Lehet keresni munka mellett is új állást, nyilván kicsit nehezebb megszervezni. Az sem indok, hogy hitel van, mert általában egy adott cégen belül nem kapsz olyan mértékű évenkénti emelést, amilyen a piacon, más cégeknél történik, így jó eséllyel magasabb fizetést tudsz igényelni az új helyeden (mármint ha nem, akkor azt nem kell elfogadni). Hiába tett bele túl sokat, ha nem jutott vele előre (van erre egy pszichológiai kifejezés, hogy azért maradunk benne valamiben, mert úgy érezzük már túl sokat fektettünk bele, időt, pénzt stb., ezért inkább benne maradunk, pedig már nem okoz örömöt, nem hoz hasznot, hiábavalóan költünk rá egyre több időt és energiát, nem fog már megtérülni, csak lusta vagyok rákeresni).

2023. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!