Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Fontos! (kérdés rövid. Stb. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik..kb. fél éve ölelget,és nagyon sokszor hülyülünk együtt.Sokszor elmegyünk sétálni haverokkal a hétvégén,és akkor általában mindig velem foglalkozik a legtöbbet. Csak az a baj,hogy van egy elég nagy ribanc az osztályban,és állandóan rámászik..nekem a múltkor azt mondta a srác,hogy idegesíti őt, de amikor a csaj odamegy,akkor nem ezt veszem észre. :/Őt is ugyan úgy szokta ölelgetni,meg minden,csak vele nem megy el sehova ha jól tudom..


Szerintetek bejövök neki,mert nem tudom már hogy mi van. :S

Ti elmondanátok neki hogy tetszik,vagy várnátok még egy kicsit,hátha ő kezdeményez? Nem tudom mi legyen. :S

Amúgy még annyit hogy nem vagyok valami bátor a srácokkal...xD


13/L


[Lécci írjatok normálisan.]


2010. okt. 18. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ne azt mond el neki, hogy tetszik neked, inkább azt kérdezd meg, hogy te tetszel-e neki. ha nincs ehhez merszed, akkor kérd meg az egyik közös barátotokat, h beszéljen vele rólad.
2010. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem mond el neki mit érzel :D ha így elvagytok egymással legyél bátor nyugodtan :) nagy valószínűséggel ő is így érez :)

hajrá

19/F

2010. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyél bátor és merj kezdeményezni ez nekem mindig bejött 15/L vagy szó nélkül smárold le ez is be szokott jönni XD
2010. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utóbbi válaszíróra reagálva azért az a hirtelen csók sem rossz.. mondjuk indítasz azzal, hogy "szeretnék elmondani neked valamit.. hogy már más fényben látlak" és utána nálad van a meglepetés varázsa és majd meglátod mi sűl ki belőle.
2010. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nyíltan egész bizonyosan nem mondanám meg. flörtölnék meg ilyesmi jeleket adnék. De elég érthetően, hogy fogja a lapot, a férfiak hajlamosok a vakságra... tisztelet a kivételnek! :)

a másik csaj miatt ne aggódj! a kiváncsiság meg a könnyű préda nagy úr ám... :P

2010. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az utolsó mondat végéről lemaradt: nagy úr ám, de könnyedén legyőzhető
2010. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!