Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál hasonló helyzetben intimitás terén?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több éves kapcsolatban vagyok de egy ideje a szex nen működik annyira.

Kezdetben tablettát szedett de azt úgy döntött hogy abbahagyja így a szex is csökkent köztünk.


Egyrészt mert én nem bízok az óvszerben másrészt pedig tartok hogy gyerek lesz. Azért mert ezzel kapcsolatban van egy gát bennem.


Amikor ő közeledik szexuálisan bennem bekapcsol egy szorongó érzés a fentiek miatt.

Így nagyon sok vissza utasítást kapott már.


Nem tudom hogyan tudnánk újból jó útra terelni a dolgokat. A vedekezesnél más módon nem akar védekezni ( spirál stb).


2023. okt. 23. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nőként pont fordítva vagyok, az óvszerben jobban bízok, mint a gyógyszerben, ezért is inkább azt használjuk, a fene se' akar 3. gyereket!
2023. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egyik ok hogy gyorsan elsülök így az óvszert se bírom mindig felvenni izgatott szituban, meg vigyázni nehogy kerüljön emiatt ondó az óvszerre valahogy
2023. okt. 23. 00:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen nő :(

Te elsülsz, nem bírsz egy óvszert felhúzni, rettegsz és a barátnődet akarnád hormonos megoldásokra kényszeríteni ahelyett, hogy te megtanuld használni azt, ami egyikőtöknek sem okoz garantáltan egészségügyi problémákat, vagyis az óvszert… főnyeremény lehetsz.

2023. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Inkább gumi mintsem gyógyszert szedjen a párom. Megérdemlitek egymást. Gyorstüzelő barátom.
2023. okt. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se szednék gyógyszert, elég sok terhességről hallottam már amellett. Meg mellékhatásról.


Te meg miért nem vered ki félórával azelőtt hogy találkoztok? Az sokaknál működik, akkor nem mész el 2 perc alatt.

2023. okt. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A gumi sokkal megbizhatòbb mint a tabletta,Te hol élsz?

Gyakorold be a hasznàlatàt.

2023. okt. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű nem a koton miatt nm akár szexelni.
2023. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha nem húz óvszert fel nincs szex.
2023. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vaszektómia. Visszafordítható. Hajrá. Nem csak a csaj fadata a védekezés. Eddig ő vállalta, ha neked az óvszer macerás, köttesd el magad. Az egyik legmegbízhatóbb védekezési módszer, egyszerű rutinműtét.
2023. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Leclerc ***** válasza:
100%
9. Én is ezt akartam mondani. Szlovákiában megcsinálják normálisan, utoljára 200000ftot hallottam rá.
2023. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!