Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális ilyenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ilyenen tépelődni?

Figyelt kérdés

A jövőnkön gondolkodom, hogy mi legyen velünk.

Mindketten érezzük valami nem okes, ezt el is mondtuk egymásnak.


Viszont én azon gondolkodom hogy nem e az èn elvárásaim magasak párom felé, vagy nem túl sok amit kérek tőle..


Nyilván nem extrém dolgot szeretnék, vagy amin nem lehetne változás kicsit.


Példa: Mondjuk elvárnám h sminkelje magát miközben tudom hogy utálja


2023. nov. 3. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk én ki is dobnálak, ha ilyen marhasággal jönnél, csak mert NEKED ez jön be.

Bocs, exemet ki is dobtam, pont a smink miatt. Nem, nem érdekel, hogy neki az a mindene, én tökéletesen megvagyok nélküle is. ;)


"Elvárni" - aki kiejti ezt a szót, instant kuka.

2023. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Vannak olyan pasil is akiknek meg parádézni kell otthon magassarkuban miniszoknyában de ha a nő le is megy bazàri majomba akkor is csalják.

Amelyik pasi szivből szereti a párját érdekes az még szexképeket se kèr a párjàtol meg azt se hogy "hajtoscsajt" adjon elő.

2023. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Maga a szó is olyan visszataszító.


Szóval, mivel feltehetően neked ő nem tetszik smink nélkül, kérlek szakíts vele. Legalább így lehetősége lenne olyan férfit találni, aki úgy szereti őt, ahogy van.

2023. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy nő nem a te szexuális játékod.

Vannak olyanok akik szivesen targyiasodnak felfujt száj műszempilla, keresd azokat.

2023. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Biztos én nem voltam érthető.


A sminkes dolgot csak példának hoztam fel, ami szemléltetni akarta a kérdésem lényegét,ami az lett volna hogy nem olyat vársz el a párodtól amiről tudod hogy utálja vagy azt nem szereti, hanem hogy egy kicsit jobban figyeljen oda a dolgokra amik fontosak neked.


Tehát mondjuk tudod hogy nem sminkel de te " rá akarod venni" mert neked úgy jobb lenne, nem ilyen jellegű elvarasra gondoltam

2023. nov. 3. 20:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Kérdező én ertettem elsőre is, teljesen egyértelmű volt amit irtal
2023. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Sok padi jön ezekkel hogy a nő neki tündököljön jobban. Mégse ezek a pasik becsülik meg a nőt. Hanem pont ellenkezőleg.
2023. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha neked ezek fontos dolgok akkor keress olyan lányt aki alaphangon megteszi.
2023. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet megváltoztatni. Fogadd el igy, vagy keress mást.
2023. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Azért nemhiszem el hogy ez a smink dolog ilyen fontos … nem szereted te őt ha ez a legnagyobb bajod vele
2023. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!