Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal egy frissebb párkapcsolatban, ha kiderül, hogy semmi pénze és el kell költöznie?

Figyelt kérdés
Felmondták a szerződését, így muszáj új lakást találnia. Most lett új munkája, nincs megtakarítása, szülei nem nagyon vannak beavatva. Mi fél éve vagyunk kb együtt. Eddig is volt, hogy kisegítettem, de ez egy elég jelentős összeg lenne.

2023. nov. 5. 14:27
1 2 3 4
 21/31 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Két férfi közül hogy lenne már az egyik nő? Ez valami új neoliberális f-szság? Azt írta melegek, nem transzneműek.
2023. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
3%

21.

Te mondtad, semmit nem tudsz a melegekről akkor meg mit pattogsz?

2023. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Egyrészt te akadékoskodtál velem, mert valamiért triggerelt az válaszom. Nem tudom miért, ezt vizsgáld meg magadban.

Mivel nem vagyok homoszexuális férfi, nem tudok semmit arról, milyen homoszexuális kapcsolatban lenni, ezért szerintem teljesen jogos, ha visszavonom a válaszom. Nemtom ez nálad hol akadt el, mondom, vizsgáld ki te, nem is rám tartozik.

Másrészt meg hiába hisztériázol itt, attól még nem fogom jobban megérteni, hogy két férfi közül hogy lenne az egyik nő, te meg nyilván nem fogsz felvilágosítani róla, szóval szerintem nyugodjál meg és igyál meg egy felest.

2023. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
25%

23.

Onnan tudom hogy meleg vagyok!

És itt te hisztériázol!

2023. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
95%
Melegként szintén beleszólok. Nincs olyan, hogy nő. Szexben van aktív és passzív szerep; vagy uniknál az sincs. De olyan nincs, hogy nő vagy háztartásban nő. Mind a ketten ugyanazokat megcsináljuk, mind a ketten főzünk például, egyikünk sem viselkedik nőként. Ha csak az egyik fél főz, akkor sem lesz attól ő női. Már csak azért sem, mert heteró kapcsolatban is főzhet a férfi. Téma lezárva ebből a szempontból.
2023. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként nehéz erre tanácsot adni, de fél év alatt valamennyire már lehetne gondolkodni egymással kapcsolatban. Ezt igazából nektek kell érezni, mi itt nem fogjuk tudni. Ha jól értem, akkor távkapcsolat. A távkapcsolatot amúgyis arra kell építeni, hogy belátható időn belül - látszólagos működőképesség mellett - lehessen továbblépni és beszélni róla. Annak idején nálam 3 hónap után és fél év után felmerült. Csak beszélni és gondolkodni róla. Na most itt el lehet gondolni, hogy megérett-e rá a helyzet vagy egyelőre a másik fél átmenetileg valahová közelebbre helyezkedjen el és utána megint felül lehet majd vizsgálni a kapcsolatot.
2023. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Annyira távkapcsolat, hogy két külön országban dolgozunk. Ugyanakkor a másik fél kevésbé hajlandó odaköltözni, mert én sem akarok örökre ott maradni. Én meg Magyarországra nem költöznék nevets3ges fizuért. Így inkább vonatozgatunk egymáshoz jelenleg
2023. nov. 5. 21:37
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban nem adnék ennyit kölcsön az biztos. Friss ismertség után szintén nem. Még ha egy háztartásban élnétek, talán. Akkor sem biztos. Támogasd, de pénzzel. Legyél "mellette" és értesd meg, hogy pénzzel nem tudod támogatni.
2023. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy alapból tudnám, de én sem vagyok egy Mészáros Lőrinc, egy havi fizum menne rá kb. Aztán ha nálam is beüt a krach, akkor mi tévő legyek?
2023. nov. 6. 08:25
 30/31 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson.
2023. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!