Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha valaki ez gondolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valaki ez gondolja a szaporodásról?

Figyelt kérdés

Én nem ítélem el a gyermekvállalókat, de, és itt jön a DE!!!


- Mind a 2 fél akarja. Komolyan akarja! Mert a legtöbb pasi úgy van vele, mint amikor kutyát kap a kisgyerek. 1-2 hónapig játszik vele, leviszi fosatni, fürdeti, aztán egyre kevésbé, majd 4 hónap után anyura marad, mert ráunt.


- Legyen rá lóvé, akkor is, ha egyedül kell nevelni! SOK lóvé!


- Anyu a szülés után is dugható legyen, mert sok nő ekkor hajlamos bevarrni a nunit, és többet nem szexelni.


- Ne merjen sipítozni anyu, hogy neki milyen nehéz a NŐ - ANYA - FELESÉG - DOLGOZÓ szerepkör! Mert nem volt kötelező szülni, ő akarta!!!



2023. nov. 10. 17:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10. Számomra az az érdekes, hogy olyanok is felveszik a CSOK-ot, akik amúgy nyomják a "Degeljen + a ZoRbán!" mantrát.
2023. nov. 10. 19:15
 12/31 anonim ***** válasza:
76%

11, hogy jön ide Orbán? A világháború óta mindigis volt valamiféle családtámogatási rendszer, a CSOK épp csak a mostani név arra, amit pl nagyanyáink szocpolnak hívtak.

Nem mintha a miniszterelnök személyének bármi köze lenne hozzá.


A kérdéshez meg... mármint... kérdés ez egyáltalán?

Így gondolod. Hát gondold. És? Mire mész ezzel? Hogy tudod meghatározni, hogy valaki tényleg akarja, vagy cska úgy érzi, hogy tényleg akarja? Hisz maga az ember sem tudja megmondani hogy fog érezni egy évvel később egy olyan szituációban amiről 0 saját tapasztalata van, hiszen még sosem volt gyereke.


Nyilván kívánatos, hogy egy gyereknek két szülője legyen és azok legyenek is ott. TUlajodnképpen ki az, akivel ezzel vitába szálsz? Vagy vannak a megrögzött egyszülős pártiak, vagy mi?

2023. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a kérdést válaszként olvastam egy másik kérdés alatt.
2023. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsó két pont összefügg. Mivel krva nehéz anyaként, kenyérkeresőként és háziasszonyként az élet, a nőknek nincs energiája dugni. Apu emelje meg a seggét, ne "besegítsen" (fúj) hanem tegye oda magát ugyanúgy a gyerekkel és az otthoni gürcöléssel mint a nő. Aztán mindjárt lesz majd szex is.

Szerintem az egy tök téves sztereotípia, hogy a nők akarnak jobban gyereket. Az én ismerőseim körében nem ezt látom. Pláne a 2. gyereknél. Több pár is van, ahol a faszi nyaggatja folyton a nőt "testvérért". Nálunk is férjem akarna másodikat, én nem. Nem is lesz.

2023. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

14.


Én G.I. JOE repülőt akartam a tank mellé. Nem kaptam. És túléltem!

2023. nov. 10. 21:31
 16/31 anonim ***** válasza:
Jó neked. És Bratz Barbiet és nem kaptam. Túléltem, de van bennem egy kis tüske.
2023. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, olyan szinten gusztustalan a nézőpontod, hogy én kérek elnézést minden nőtől, főleg az anyáktól. Egy igazi megkeseredett nőgyülölő vagy.

Férfi vagyok, gyerekeim is vannak. Nagyon akartam őket. Igaza van az előzőnek, a másodikat inkább én. Nem, nem vettem igénybe CSOK-ot.

És rohadtul nem tárgyként tekintek a feleségemre, aki az én szolgálatomra gombnyomásra indul. Ugyanolyan részese vagyok a családom életének, mint ő. A házimunkákban is. Szégyelld magad.

Az ég óvja tőled a nőket!

2023. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%

"Számomra az az érdekes, hogy olyanok is felveszik a CSOK-ot, akik amúgy nyomják a "Degeljen + a ZoRbán!" mantrát."


És? Mi vele baj?

2023. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj egyik véleménnyel sem. Az viszont már baj, ha a pár két felének szöges ellentétes véleménye van erről. Természetesen legjobb ha az erről való gondoskodásmód már ismerkedéskor kiderül.
2023. nov. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
34%
Igazad van. N
2023. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!