Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket rendszeres csal a párjuk, hogyan tudták elfogadni? Illetve, hogy néz ki ez a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi még, hogy megbeszélt nyitott kapcsolatra váltottak, vagy nem mondják ki, de nyílt titok,hogy egyik vagy mindkettő csalja a masikat?

Illetve vannak-e náluk szabályok pl. nem megy az egyik a másik munkahelyére érte, mert tudja, hogy mindig kollégákkal jön össze a párja és látni sem akarja (vagy ugyanígy szórakozóhellyel)? Van olyan, aki azokkal is kapcsolatban van, akikkel a párja megcsalja őt (munka vagy családi, baráti viszonyok miatt)? Ilyenkor hogy tud elvonatkoztatni?



2023. nov. 13. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem csalna rendszeresen, mert a legelső után repülne, mint az a bizonyos macska.

El nem tudom képzelni, hogy működhet egy olyan MONOGÁM párkapcsolat normálisan, ahol az egyik orrba-szájba csalja a másikat. Ha nyílt kapcsolatról van szó és ez előre meg van beszélve, le vannak szögezve a “játékszabályok” ott rendben, de aki orrba-szájba akar kefélni a másik tudta nélkül a háta mögött, az egyáltalán mi a francnak van kapcsolatban és miért hülyíti az embert?

2023. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy rendszeresen......? Aki tudja a partjáról hogy félrelépett azok már exek, nem hogy folyamatosan csalja!
2023. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Valakik így élik le a teljes életüket. Ezért lennék kíváncsi a részletekre, hogy hogy oldják meg.
2023. nov. 13. 19:24
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Megérdemlik ha így élik le az életüket. Semmi tisztelet, szeretet nincs bennük. Mit várnak a társadalom tól? Ők azok akiknek a legjobban jár a szájuk. Antiszociálisak. Ember gyűlölők!
2023. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De most nem ez volt a kérdés... Én az ő tapasztalataikra lennék kíváncsi. Hogy milyen az életük. Azt is megírhatják, hogy miért döntöttek amellett, hogy így csinálják.
2023. nov. 13. 19:55
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Kérdés ezt felvállalja e bárki is.

Amúgy szerintem ilyen csak akkor lehetséges, ha erős függés van. Pl a pasi nagyon gazdag, a nő meg vagy eltartott, vagy csak valami minimálber környéket keres, és utóbbi esetben a jólétet jobban szereti mint magát. Előbbiben eleve nem tud mit tenni, főleg ha a ferj nem is engedni dolgozni.

De ez ritkább esetben akár fordítva is lehet.


Vagy még olyan hogy azt hiszik a gyereknek mindenképp az a legjobb ha együtt maradnak.


Legrosszabb esetben bántalmazó kapcsolat, ahol a hűtlen fél nem engedi, sakkban tartja, mindentől elszigeteli, és mindenhhogy ellehetetleníti a másik életét, hogy az ne tudjon, vagy ugy érezze nem tud szabadulni.

2023. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elfogadjak, inkabb belekenyszerulnek,beletorodnek. Anyagi okok miatt, gyerekek miatt.
2023. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Több ilyen embert ismertem már életemben, akik így éltek. A részletekre nem akartam rákérdezni, de valóban a legtöbbnél az egymásra utaltság volt a fő ok (vagy anyagi vagy gyerek miatt).

Volt akiknél szerintem nyílt titok volt és mindketten csalták egymást (meg együtt is voltak). Az egyikük be is mutatta több szeretőjének a párját (és a párja szerintem nem is sejtette, hogy kik ők). Ők azt hiszem mindketten hazudtak egymásnak, hogy épp hol járnak, mikor tilosban voltak.

Volt olyan, ahol a kapcsolat elején az egyik nagyon odavolt a másikért, de a masik inkább csak belesodrodott a házasságba. Ott is egy idő után mindketten csalták is egymást kollégákkal, de együtt is voltak. Ott meg volt ez beszélve. Ők lerendeztek munkahelyen, úgyhogy nem nagyon kellett egyeztetni.

Aztán volt olyan, ahol az egyik fél csalt. A szerető még terhes is lett és meg volt győződve, hogy el fogja venni a férfi. A feleséggel is egy idő után megismerték egymást és neki is megmondta ezt. Ott a feleség emiatt nem lépett még, a nőt el is küldte. Viszont később elvaltak es a nő új életet kezdett mással. De mondta, hogy a volt férje egész életükben csalta mindenféle nőkkel. Itt nem tudom, hogy a férj hogy szervezte meg a légyottjait.

2023. nov. 13. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak tipp, mert ilyen nem volt velem, de szerintem azért, mert úgy gondolja, jobban jár, ha vele marad és inkább mindent elnéz neki, mert szingliként nehezebb lenne az élete és lehet nem találna jobbat.


Velem olyan volt, hogy már a sokadik sráccal próbálkoztam, de mindig szakítás lett a vége, és amikor hosszú idő után újra találtam valakit, akkor eldöntöttem, hogy meg akarom tartani, már meg akartam állapodni. Nos ő csalt engem, de erről akkor még nem tudtam. De gyanús jelek voltak. Egy ideig próbáltam elhitetni mgammal, hogy ez egy jó kapcsolat, csak idő kell neki, hogy belém szeressen és engem akarjon. A közös képeinket nézegettem meg felírtam egy papírra a jó tulajdonságait. De egy hónapig bírtam a folytonos stresszt és sírást és kidobtam.


De voltam még ennél is rosszabb állapotban az önbecsülésem hiányát illetően. Volt egy kapcsolatom, rengeteget hazudott nekem, nőügyei is voltak, bár fizikai megcsalás elvileg nem volt. Mindig bántottam érte de sosem dobtam ki. Aztán ő kidobott mert nem bírta hogy folyton számon van kérve. Képes volt azt hazudni hogy ő miattam teszi ezt hogy nekem jobb legyen, neki szar lesz nélkülem de higgyem el hogy nekem jobb lesz :D Akkor úgy vezettem le a feszkót hogy verseket írtam (neki nem küldtem el) és olyanokat írtam benne hogy már nem kellenek az igaz szavak hazudhatsz bármennyit csak maradj velem :D (persze rímekkel). Ja elég bolond voltam :D

2023. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennél hogy hogy élik le az életüket?

Szarul , finoman fogalmazva. Olyan az életük mintha temetésen lennének. De miért foglalkozol ilyen dolgokkal, nincs neked gondod, problémád? Más életébe turkálni......

2023. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!