Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom pakisztáni Angliában élünk már másfél éve élünk együtt és kb két hete elég sokat veszekedtunk és egyszer addig fajult a dolog hogy mérgemben felpofoztam erre ő olyan erősen arcon ütött hogy a szám is felrepedt nagyon meglepődtem soha nem volt agresszív és kenyérre lehet kenni pár napra elmentem az egyik barátnőmhöz mert teljesen lesokkolt

Azóta visszajöttem nem veszekszunk olyan mint a Kisangyal és nem győz bocsánatot kérni stb de valahol mégis bennem van és rosszul esik hogy ennyire durván megutott bár enis hibás voltam mert nem kellett volna megpofozni de ő azért jóval erősebb mint én


2023. nov. 16. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Remelem, hogy most egy eletre megtanulod, hogy csak ugy nem utogethetsz mast. Vagy ugy gondoltad, hogy te pofozgathatod, neki meg hagyni kell, mert o a ferfi? Az meg szanalmas, hogy meg kellett emlitened, hogy pakisztani, hatha neked adunk igazat.

Szakitsatok, ahol mar fizikai eroszak tortenik es mindket reszrol, az mar rotty.

2023. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem sajnos már ütöttek meg, de ennek ellenére nem tudlak sajnálni, te kezdted. Attól, hogy te vagy a nő, még nincs jogod megütni a párodat és ne csodálkozz, ha visszakapod a pofont. Oké, ő a férfi, ő az erősebb, de akkor sincs. Ha nagykéssel mész neki, azt is el kéne néznie, csak mert te vagy a nő?
2023. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Keress másik pakit xd
2023. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jól jegyezzetek meg, teljesen mindegy melyik üti meg a másikat!!!

Ha megtörténik a fizikai bántalmazás az a kapcsolat már halott.

2023. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálam már csúnya szavakkal való illetésnél is kuka!

F.

2023. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!