Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a pasitok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pasitok egy számotokra ismeretlen nőhöz utazna 300 km-re Katalin-napot köszönteni ahelyett, hogy veletek találkozna?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt. Ő hivatásos katona (állítólag), nagyon sokat dolgozik, ezért hetente csak egyszer tudunk egy egész napot együtt tölteni. Minden nap 4x beszélünk telefonon, ezt szoros, szeretetteljes kapcsolatnak érzem.


Ő sokat titkolózik egyébként, állítása szerint azért, hogy ne sérüljön.


Most közölte, hogy szombaton nem találkozunk, mert ő Nyíregyházára utazik Katalin-napot köszönteni. Kérdeztem: kihez? Válasz: egy ismerőséhez. De nem mondja el magától, hogy ki az és nem szereti ha kérdezősködöm.


Ti mit tennétek? Szerintetek egy féltékeny, hisztis, ostoba nő vagyok, ha ez nem tetszik nekem? Ha nem egy régi barátnője, miért titkolózik? Miért nem visz el engem is?


Állítása szerint minden felesége / barátnője elhagyta őt eddig. Majd közölte, hogy a munkája (katonaság) és a hobbija (hegymászás) miatt évente 4-5 hónapot távol töltött a családjától.


Én kiakadtam, hogy szerintem ez rengeteg idő és én nem akarok olyan kapcsolatot, ahol ennyi időre egyedül hagynak. Mire ő azt mondta, hogy kisajátító vagyok.

Tényleg az vagyok?



2023. nov. 22. 13:36
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

#39 Elvileg igen, de lakásfelújításban vagyok, az sok időmet elveszi. :)

#40 Köszönöm a kérdésfelvetést, én is szeretném ha segítene egy hivatásos katona ebben.:)

2023. nov. 23. 15:32
 42/59 anonim ***** válasza:
48%
#40 Én nem venném el sok idődet. :D
2023. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
#40 A gyors alkalmi együttlét nem a műfajom. :)
2023. nov. 23. 18:42
 44/59 anonim ***** válasza:
68%
#43 Akkor a mostani kapcsolatod egy lázálom? :D
2023. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

#43

Igen, a mostani kapcsolatom egy lázálom.:)


Éppen most ültem le vele megbeszélni a dolgot. Így hangzott (közbevetőleg: autója nincs a drágának, mert nagyon szegény):


"Én: - Akkor holnap mész Nyíregyházára?

Ő: - Igen, reggel indulok. De reggel felhívlak, meg este is amikor hazajöttem, jó?

Én: - Vonattal mész?

Ő: - Nem, elvisznek kocsival.

Én: - Kik?

Ő: - Ismerősök.

Én: - De kik azok?

Ő: - Jaj, hát ilyen régi ismerősök.

Én: - Szeretném, ha elmondanád nekem, hogy ki az a hölgy, akihez mész, milyen kapcsolatban vagy vele. Én most egy féltékeny nőnek tűnök, de mi mást tehetnék, amikor nulla információt adsz erről.

Ő: - Nem nulla információ, hát mondom, hogy egy régi, kedves ismerős.

Én: - Ezt már az előbb is mondtad. A barátnőd? (Provokatív kérdés.:))

Ő: - Régen a barátnőm volt. Úgy diktálja a becsület, meg az erkölcs, hogy elmenjek hozzá. Az embernek vannak kötelezettségei..."


És így tovább ebben a kerékvágásban még tíz percig. Nem tudtam meg semmit.:(

2023. nov. 24. 17:13
 46/59 A kérdező kommentje:

Ja, bocs, az előző kommentet

#44-

nek címeztem. (Nem 43-nak.):)

2023. nov. 24. 17:31
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudtam meg semmit.:("


Szerintem igazából már jó ideje tudod azokat a dolgokat erről a férfiról, amiket fontos tudnod.


De nyilván Te tudod, te érzed, hogy azt kapod-e ebben a kapcsolatban, amire vágysz, és méltónak érzed-e magadhoz, ahogy bánik veled.


Én mondjuk annál a pontnál, amikor ez elhangzott, kiléptem volna ebből a játszmából:


"Ő sokat titkolózik egyébként, állítása szerint azért, hogy ne sérüljön."

2023. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

#47

Igazad van, de én elhatároztam, hogy ezeket a dolgokat higgadtan megbeszélem vele, "hisztizés" és menekülés nélkül.

Ha többször falakba ütközöm - ahogy most is - az szép lassan segít leválni róla. Mert gyorsan nem sikerült.:)

2023. nov. 24. 17:59
 49/59 anonim ***** válasza:
74%
Imádom a női logikát... :D
2023. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

#49

Pedig ez logikus.:)

1./ Szakítottam vele a múlt héten, de annyira hiányzott, hogy visszamentem hozzá.

2./ Rájöttem, hogy ha hisztizek, akkor nem lehet komolyan venni engem. Ha értelmesen és higgadtan elmondom, hogy mit szeretnék a kapcsolatban, és az nem teljesül, akkor tudni fogom, hogy mindent megpróbáltam és nem én vagyok az oka, ha nem működik a kapcsolat.


Az 1./ és 2./ pont összegzése: ha szépen végigmegyek ezen az úton, az fájdalmas lesz ugyan, de a végén tudok nyugodtan, észérvekre alapozva szakítani és már nem fogok visszamenni hozzá.:)

2023. nov. 25. 11:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!