Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom, hogy többet tudjak a párommal lenni?

Figyelt kérdés

A párom Kecskeméti én pedig pesti vagyok, tervben van az összeköltözés májusban, de addig is nagyon hiányzunk egymásnak napi szinten, szeretnék vele lenni,

viszont én kötött vagyok a munkahelyemhez.


Jelenleg 250 ezer forint a keresetem.


Felnőttképzésben tanulom a burkolást, mert haladni szeretnék az életben, viszont pont emiatt vagyok kötött, mert májusban végzek a sulival és addig itt kell maradnom, mert ez a cég engedi a suliba járást.


A páromnál minden hétvégén lent vagyok, viszont szeretnék több időt vele tölteni.


Az ingázást is bevállalnám, de egyszerűen nem tudom hogyan csináljam pénzügyileg.


Tudom, tudom még mindig ezen rágódok, és IGEN, MÉG MINDIG.

A megoldást keresem rá..;) 23/F



nov. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tud hétközben heti egyszer felmenni hozzád, másnap korai vonattal haza? És akkor már nemcsak hétvégente találkoztok.
nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözzön hozzád, vagy közelebb hozzád, vagy látogasson meg ő is téged ne csak te őt. Fele-fele arányban legyetek, vagy törekedjetek rá.
nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A párod miért nem megy hozzád soha? Illetve segíthetne anyagilag az utazásban, ha már te szánod rá az időd mindig és megterhelő anyagilag.


Mit tesz ő azért hogy többet találkozzatok, vagy mi akadályozza, hogy tegyen többet?

nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt neketek oene kozosen osszetenni, hogy milyen lehetosegeitek vannak, majd kozosen donteni, hogy az eroforrasaitokat hogyan tudjatok optimalizalni.
nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elpofaztuk mar, vegyel egy orszagberletet havi 19 ezer forintert. Azzal akar minden nap atmehetsz hozza munka utan ott aludni.
nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy én 23 vagyok a párom 49 .

És mivel ebből a fizuból nem tudtam elköltözni, a szülőkre pedig vélhetően nem fogom rápakolni ezt a terhet, ezért az, hogy ő jöjjön kilőve.

nov. 28. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen csak tehetetlen.
nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!