Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tegyem a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem a barátomnak, hogy látom rajta, hogy tetszik neki az egyik kolléganőnk?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt és kollégák is vagyunk egyben. Én 32 vagyok, ő 43. Van egy nagyon szép és kedves néger-félvér kolléganőnk, akit mindig nagyon néz a barátom és sokat is beszél róla. Látom, hogy mindig mosolyog rá ebédnél. Nyilván tetszik neki. A csaj tudja, hogy mi együtt vagyunk és szerintem csak szimplán kedves a barátommal, nem hiszem, hogy kölcsönös a vonzalom... Ennek ellenére egyre jobban zavar a helyzet. Szóljak neki, hogy látom, meg zavar? Vagy ennyi nézelődést el kellene tudnom tűrni szó nélkül, mivel tudom, hogy nincs köztük semmi?
dec. 6. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha nem egy helyen dolgoznánk, akkor erről nem is tudnék. Csak azért kérdezem.
dec. 6. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez flörtölés. Én nem tűrném. Nézze meg diszkréten, de ennyi. Ez viszont nem diszkrét, főleg, hogy beszél is róla neked. Echte tahóság és tapintatlan dolog a párunkkal szemben.
dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Hiába szólsz neki, hogy fogja magát vissza akkor is tetszik neki. Én szívem szerint nem idegeskednék rajta se miatta hiszen már nem lenne a párom. 32 évesen még akad nyugodtan más férfi. 43 évesen összeszedett téged. Akkor neked is összejön simán.

De maradhatsz vele, maximum elviseled, hogy ő rá gondol szex közben, ő rá végez önkielégítést, akár ő belé esik míg belőled totál kiszeret, sőt lehet a nő esélyt ad neki.

dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen szólj. Nyilván nem lehet megtiltani senkinek hová nézzen viszont azt elvárhatod, hogy legyen már annyi tisztelet benne a barátnője felé, hogy ha meg is nézi de azért ne bámulja már egyfolytában mert ez igenis zavaró neked. És zavaró lenne bárkinek ha mindig ez van.
dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

"A csaj tudja, hogy mi együtt vagyunk és szerintem csak szimplán kedves a barátommal, nem hiszem, hogy kölcsönös a vonzalom... "

És az nem lehetséges, hogy ő is csak szimplán kedves vele? Mert oké, itt egyesek rögtön titkos belezúgást és flörtöléseket gyanítanak, de ebben az esetben aligha lenne olyan hülye, hogy beszélne róla neked.

dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz neked ha kellene ennek a nőnek (vagy amúgy bárki más nőnek aki jobban tetszik neki nálad) akkor nyilván nem veled lenne hanem vele?? Nem értem az ilyen kapcsolatokban miért alázzák magukat a nők.
dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
8 hónap után már más bizgatja olyannyira, hogy bámulja és beszél neked róla. Nem szólnék semmit 3 év után, de ilyen friss kapcsolatban ez így nagyon nem jó. Tiszteletlen veled szemben, mint ahogyan írta a #2-es. Úszni kéne neki a szerelemben irántad ideális szcenárióban, nem neked áradozni ő róla, vagy emlegetni.
dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!