Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm klepotoman. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm klepotoman. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lanyal, aki bár jó családból származik, de sokszor làttom H lop( pl Rossman, DM; stb). Engem is többször meglopott(pl. tarcabol pénzt vesz ki,stb). Ez nekem új, H a csajom lop, főleg engem. Úgy tudom a klepotomania nem gyógyítható. De mégis mi lenne a megoldás? Ennyit turjek, nézzek el? Vagy egy klepotoman alapba pont ezért alkalmatlan egy párkapcsolatra? Hogy bizzak benne ha egy párkapcsolat alapja a bizalom? Van vmi Ft tipp, ha gyogyitani nem is, de kezelni H kezeljem?

dec. 8. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én hagynám őt a francba. Gyógyítgassa magát.
dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A kleptomániát mint betegséget helyedben nem azonosítanám szándékos meglopással. Előbb derítsd ki melyik esetről van szó.
dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ezután messze elkerülném. Esetleg az apjának szólnék, hogy beteg a lánya és kezeltessék, mert a végén börtönben köt ki.
dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
His penzt tegyel a tarcadba!! Lebukik vele es ot csikjak le!!
dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van egy huszasod hó végéig?
dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg nem szerették a szulei. Örök sérült az ilyen.
dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kleptománia egy betegség.

De van, aki nem kleptomániás, csupán lop, meglop téged, bárkit...a kettő nem összekeverendő.

Én a helyedben nem lennék elnéző.

dec. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
A kleptomániások értéktelen targyakat lopnak. A barátnőd szimplán bűnöző.
dec. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, a kleptomán értéktelen kacatokat lop, a barátnőd egy bűnöző, ezt kár szépíteni
dec. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A kleptománia tényleg egy betegség, lopási kényszer más néven, tehát olyan dolgokat lop el, aminek se értéke nincs, se nem hasznos a számára, de muszáj, hogy ellopja. Ezt egy belső kényszer miatt teszi.


Aki célirányosan ellopja a pénzedet, a kocsidat, a telefonodat (ezek értékes dolgok) stb. akkor az bűnöző.

dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!