Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni hogy az élettársamról most derült titokban egy másik városban is van barátnője és közös gyerekük is van?

Figyelt kérdés

Közben velem él és neveljük a gyerkőcöt.

Le vagy sokkolva.

Egy ártatlan sms és hívás buktatta le nem volt némítva a teló odanéztem és csak ennyi volt lázas a gyerek gyere ide.

Meg se tudtam szólalni mikor láttam.

Építési vállalkozó egész nap úton van de ezt mertem gondolni.


dec. 8. 23:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Akkor megvan a küldő száma.

Felhívni, vagy SMS-t írni.

dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Lehetőségeid:

1) Szembesíteni és döntésre bírni - ha titeket választ vele maradni.

2) Szembesíteni vagy sem, de szakítani.

3) Nem szembesíteni és vele maradni.


De egyébként lehet, hogy a gyerek az övé, de a nő már nem, csak mondjuk nincs kocsija, ezért hívta hogy menjen, vigye orvoshoz.

dec. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Kirakod a házból, és fizetteted a gyerektartást. Már ha probléma számodra, hogy van melletted másik párja és gyereke.
dec. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

12es, köztudott, hogy a nők 9kor már ágyban vannak, éjfélre meg teljesen eltűnnek..


Van ilyen, borítani kell a bilit a másik oldalon is.

dec. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Most erre mit lehet? Menjen oda! De a cuccaival együtt!

Ki kell belőle taposni annyi gyerektartást, amennyit csak lehet. Nem te kapod, hanem a közös gyerek, ezzel az ő jövőjét biztosítod.

Aztán új életet kell kezdeni. Ha kihevered ezt a csalódást, fogsz találni ennél ezerszer jobbat.

dec. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Utolsóval értek egyet, de én egyben meg is szivatnám. Mivel neked is dolgozni kell (ha eddig nem dolgoztál, akkor most tuti vissza kell menned) ezért közösen, 50-50%-ban szeretnéd a gyerek nevelését. Ne hagyd magad és ne legyen csak hétvégi apuka, mert a gyerek szemében ő lesz a faszagyerek, aki mindent megenged, te pedig a rohadék. Ne tudjon ő sem pénzt keresni olyan könnyen, ha már te sem fogsz tudni. Ebből tényleg ne engedj, mert az lesz, hogy két hetente talán rápillázik meg elviszi programokra, fizeti a minimális gyerektartást és él mint Marci hevesen. Te meg majd gürizhetsz 12 órában és így sem lesz soha semmire pénz.
dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Azta mindent... Kidobni, aztán csengessen.
dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem egyébként még működne kiírni valahova és elterjeszteni az ismerősei közt mindkét oldalon, anyukájának elmondani meg a főnökének, barátainak..;)


Ez nem rágalmazás, ez a valóság.

dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

Szembesítetted már? Engem érdekelnének a részletek ilyen szituban, pontosan mi van, még ha szar is lenne hallani, vagy továbbra is érezhetően hazudozna. Az nem kérdés, hogyha teszem azt, „csak” a gyereket hallgatta el, de a nővel nincs is semmi, az is ok a szakításra.

8-as: Nekem ez nem stílusom. Egyébként meg, simán lehet, hogy csomó mindenki tud róla, nem ritka, hogy ilyesmit a házastárs tud meg kb. utoljára, a környezet meg már rég tudja.

dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem stílusod? Miért kímélnéd meg? Mi az, hogy mindenki tud róla? A főnöke majdnem biztos, hogy nem tudja, köpönyegforgató megbízhatatlan alakokat senki sem foglalkoztat szívesen.


Én, mint egyedülálló nő bizony rohadtul örülnék, ha megtudném valakiről, így biztos nem fog próbálkozni nálam. Nem szabad az ilyen visszataszító dolgokon túllépni, azért még egy megcsalás csak csak, de párhuzamos életekből már filmet készítenek, olyan extrémen gerinctelen a dolog, és biztosan nem csak egy területen hazudik folyamatosan a pasi és gondolja, hogy mindent megtehet és hazudik rezzenéstelenül.. Az ilyeneknek el kell lehetetleníteni az életét a többiek érdekében és az igazság, amit maguknak csinálnak ezt okozza. A gyilkosokat is amúgy el kellene terjeszteni, ha valaki tudja, pletykálja csak. Sokkal kisebb az esélye így annak, hogy ilyeneket összehoznak az emberek, a sumákolás és titkolózás miatt merik ezt megtenni, mert mások falaznak nekik, nem beszélnek róla, elhallgatják, nem buknak le. Pedig az, hogy "képzeld a Feri a benzinkútról a Katika párja meg valami nőé másik vároban egyszerre' egyáltalán nem büntetendő dolog. Az őszinteség és az információáramlás gátat szabna az ilyesminek. Az én érdekem is, hogy tudjam a szélsőséges dolgokat, mind társkeresésnél, mind munkáltatóként. Illetve a tiétek is.

dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!