Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínű velem szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű velem szintén bántalmazó/erőszakos lesz?

Figyelt kérdés

Lekűzdhetetlen volt a szerelem és megismerkedés után 3 hónapra rá terhes lettem. (aztán elváltunk gyorsan mind a ketten a párjainktól) 8 hónaposan már összeházasodtunk, házat is vettünk. Kb 2 éve ha vagyunk együtt, kb. mostanában tudtam meg. Az első házasságában évekig különéltek és elváltak + második feleségével közös gyerek is, a nő segített neki a sok hitelből, viszont sokat veszekedett a nő. A férjem megverte. De ő a férjem tagadja, azonban ő azt mondja a nő kezdett fizikai bántalmazást. Mindemellett azoktól akik ismerik is a nőt, azt hallottam róla, hogy türelmes és kedves is. Ezt az oldalát nem igazán ismerem, engem speciel lek***vázott amikor megtudta, hogy a férje szeretője én vagyok.


Gyerekünk és szép házunk van, továbbá férjem jól is keres és pénz bőven. Magam is dolgoztam szülés előtt egyébként. Bízom benne, hogy minálunk minden így is marad.



dec. 13. 12:03
1 2 3 4
 11/39 Grizesteszta ***** válasza:
27%

#10- mellényúltam, itt folytatom...


#9 : Miért/hogyan eshetnék pofára? OK, tételezzük fel, hogy 1) ma este hazajön és jól elver.... VAGY 2)kiderül, hogy van szerető, mondjuk mindjárt felhív a nő VAGY 3)kiderül, hogy a pénzemet akarta.


1 -2) Holnap reggel rendelek egy teherkocsit szállító munkásokkal: pakolok, költözöm.

3) Nem fér hozzá a pénzemhez, én se az övéhez.:) A közös életünkhöz nyitottunk egy közös számlát, amire hó elején becsurgatunk ugyan annyit: abból élünk, ami marad, elutazzuk. Most lassan hó közepe van, kb 200E van a számlán, pár napja jöttünk haza nyaralásból. Gondolod, erre a 'vagyonra' gyúrna bárki is?


Azt akarom mondani, hogy nincs okom félni a 'pofára eséstől', mert ugyan nem kizárt, hogy bekövetkezik, de akkor megvan a terv a továbbiakra. És olyan terv, ami csak tőlem függ, nem szól bele senki se pro, se kontra. Tehát felbomolhatna a kapcsolat, de akkor sincs világ vége.( nyilván érzelmi válság lenne, de az lehet/van az ember életében , fel kell dolgozni és kész.) De elveszíthetném a munkámat, megbetegedhetnék, stb: mindig lehet olyan dolog az életben, ami gondot okoz, az adott szituból a legjobbat kellene kihozni- erről szól az élet... De nem élhetsz úgy, hogy jaj, mi lesz, ha.... Előre kell gondolkodni, igen. DE előre félni nem kell! A KÉRDEZŐNEK SEM KELL ELŐRE FÉLNIE, de ésszel tervezni az életet nem árt!

dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
71%

Amikor úgy érzem, hogy szar dolgok történnek velem, nyűgös vagyok és semmi sem jó, csak feljövök ide olvasgatni és rádöbbenek, hogy de jó, hogy nekem csak ilyen kicsi bajaim vannak, hogy a gyerek nem aludt az éjszaka meg, hogy a mosógépem nem akart ma délelőtt centrizni. Tiszta idegbeteg lettem, hogy nem működik a hipiszupi mosógépünk. És akkor elolvastam ezt a sztorit. Összeteszem a két kezemet, hogy a férjem egy normális Férfi, aki nem nősült meg 3x, nem csinált gyereket 3 nőnek és nem is verte egyik exnőjét meg engem sem.


A témához szólva, én igazából nem is tudom, hogy te mit keresel egy ilyen ember mellett, de hát te szakítottad. Szagoljad.

dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%

"Jól élünk, szerelemben..."


Versus


"Azt akarom mondani, hogy nincs okom félni a 'pofára eséstől'..."



Én még véletlenül se úgy értettem mint amit felsoroltál. Egyszerűen abból indultam ki, hogy nagy a szerelem és fájna, de nagyon ha kiderülne, hogy mégse az...


De oké, nem kell félned semmitől, mert életképes vagy.

dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

7


Baráti társaságból hallottam, ahol a férj a férjem haverja, a felesége viszont azt mondta egyszer nekem négyszemközt, hogy csúnyán bánt a 2. asszonnyal a férjem. De részleteket nem mondott. Az első feleségét nem ismerte.


Ami jobban aggaszt, hogy mint kiderült, az egyik volt szomszédjukat ismerem, ő mondta el, hogy hallottak veszekedéseket,a nő kiabált, hogy fáj, s egyszer az egyik szomszéd valamiért ment hozzájuk, és az asszony takargatta a karját, ami lila foltokkal volt tele, aztán ezt elmesélte még pár szomszédnak. Nem tudom, mit higgyek.

dec. 13. 13:05
 15/39 anonim ***** válasza:
89%
Én szerintem ha többen pletykáltak akkor annak van valóságalapja, de várd meg az első pofont ha gondolod hogy megbizojyosodj róla, hogy igaz.
dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
96%

Mindenesetre te ne pofozd fel, ki tudja mit csinálna...


De így már vágom, hogu miért nem hal ki az aggresszív gén. Hát mindenki az ilyenek gyerekeit neveli xd

dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Grizesteszta ***** válasza:
94%

#13: Igen, nyilván az érzelmi veszteség a legfájdalmasabb az ember életében. De szerintem egy párkapcsolati kudarc mindenképpen érzelmi veszteség, mindegy, hogy ver/csal/meglop/ nem szeret. És miután emberből vagyok, nem robotból, lehetnek terveim/lehetőségeim, de az érzelmi fájdalmat nem lehet megúszni egy házassági kudarc esetében- viszont fel kell tudni dolgozni és tovább kell tudni lépni.


#14: Na, erre vonatkozik, hogy 'ésszel kell tervezni'. Én a helyedben átgondolnám, van-e olyan megtakarításom/betétem/bármim, ami csak az enyém. Ha igen, akkor könnyen mozgatható formába hoznám, hogy bármikor kell, hozzá férjek. Igyekeznék minden saját , felesleges cuccom pénzzé tenni, a pénzt a többihez csurgatni... Azt írtad, pénz van, ilyen gond nincs. Nagyon óvatosan, de a 'háztartási kasszát' ésszerűsíteni: nem költenék többet, mint eddig, de igyekeznék spórolni, a közös kasszából 'megtakarítani' egy külön számlán, mondván: kell a gyereknek majd erre-arra, ahogy nő, kell kis bicikli, kis cipő, fülem tudja, arra spórolsz...

Ez a két számla elég lehet arra, hogy megléphess az első olyan alkalommal, amikor nem csak a szomszéd mesél, hanem Te, a saját bőrödön tapasztalod, hogy baj van. Ha meg nem kell a 2. számlát felhasználni: a gyereknek tényleg kell majd bicikli.:)

dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%
3 hónap után kvázi egy idegennek szültél. Nem is tudom, hogy lehet ilyen eszetlenül agy-főbe szülni gyerekeket.
dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

9


18


Megismerni, nem is tudom. Már nem olyan, mint az elején. Nincs annyi program, szeret itthon pihenni, számítógépezni, keveset beszélgetünk, a házimunkában sem segít már annyit. De pénzt arra költök, amire akarok, mindketten vágytunk a nagy házra. Az előző nő is szeretett volna állítólag a hitelek törlesztése után egy kis házat, de vele nem vett. Ezért is gondolom, hogy engem tényleg szeret, velem komolyan tervez.

dec. 13. 16:46
 20/39 anonim ***** válasza:
70%
Te nagyon butus nő lehetsz...
dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!