Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha le ülni velem komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha le ülni velem komolyan beszélgetni a párom, az biztos valami negatív lesz vagy a szakítás?

Figyelt kérdés

Múlt héten említette, hogy betelt nála a pohár, mert többször hívtam mert baj volt, de nem reagált és csak azt akartam h meghallgasson. Nem ok nélkül hívogattam és most ő akar leülni komolyan elbeszélgetni velem.


Ez szakítás lesz? Ha igen, akkor miért húzza, miért nem mondja meg végre?


dec. 18. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Többször mondta, hogy idegesíti, hogy hivogatom, de akkor hívtam többször, ha baj volt, de szte ez idegesítő. Már azóta nem is hívtam, eltelt egy hét.
dec. 18. 17:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már vége.
dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet ad egy utolsó esélyt, de az is, hogy szakít.
dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Zavaró tényező vagy neki. Ez gáz.
dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha baj volt és nem reagált, akkor szakíts inkább te.
dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A beltelt a pohar kifejezes az, ami aggaszto, kimondta.
dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a párod. A párom az, akit bármikor felhívhatok, ha nem ér rá, akkor visszahív és beszélünk. Aki leráz, az nem a párom.
dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg baj volt és ezért hívtad akkor nyilvánvaló, hogy ha nem reagál akkor többször hívod. Mégis kit kéne hívnod a bajban ha nem a párodat. Inkább az idegesítő, hogy ő látta, hogy hívod de nem reagált mert idegesítette öt. Szerintem inkább te beszélj vele komolyan és dobd ki. Mégis mit vársz ilyentől akire nem szamirhatsz a bajban? És még ő van felháborodva. Lapát.
dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért hívtam, mert komolyan beteg az egyik közeli hozzátartozóm...Nem mert olyan jó kedvem volt.
dec. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!