Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem jön be velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem jön be velem találkozni a féléves "évfordulóra". Ez csak nekem esne szarul?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
lemaradt: nem debreceni és kitalálni hozzá én sajnos nem tudok
2010. okt. 21. 20:44
 2/8 anonim válasza:
Valószinleg nem..mámintnem csak need esn szarul. Viszont vedd figyelemebe azokat az okokat hogy miértnem tud.Lehet hogyönhibáján kívül nem tud jönni.Ha pedig semmi ehez hasonló vagy nagyon kamos dolog akkor van gááz..
2010. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, persze, hogy csak neked esne szarul...

fél éves éforduló? ezt a hülyeséget

2010. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

félév nemis évforduló :D...

amugy ja , csak neked :D

najo nem , de kevés olyan pasi van aki szereti megünnepelni minden félévben , "neaggyisten" minden hónapban a "fordulókat"

2010. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól látod a helyzetet ez nem túl kedves tőle, hogy be se jön hozzád. Persze előfordulhat, hogy jó oka van rá. De szerintem, ha nem is ünnepléssel azért mégis különlegessé kellene tenni ezt a napot.

Akik előttem azt írták, hogy ez nem is olyan nagy dolog szerintem nincs igazuk, igenis oda kell figyelni az ilyen alkalmakra, a közös ünnepek nagyon fontosak az emberi kapcsolatokban. Persze a pasik nem mindig fogékonyak erre, de ha elmondanád neki, hogy ez fontos lenne neked, biztos eljönne. Vagy esetleg meglephetnéd te is.

2010. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is rosszul esne. De miért nem ment be? Mert előfordulhat hogy nyomós oka van rá. Mindenesetre mi is mindig megünnepeljük a hónapfordulókat, de nem ajándékokkal, hanem csak csinálunk valami jó programot, elmegyünk valamerre vacsizni vagy moziba stb... vagy csak én főzök neki valami finomat ha jön hozzánk. De volt már olyan hogy nem tudtunk pont azon a napon találkozni, olyankor másnap, vagy a következő talin bepótoltuk.
2010. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a baromság, hogy fél éves "évforduló". Hiszen a nevében is benne van, hogy ÉV, vagyis legalább egy évnek el kell telnie, hogy évfordulónak nevezzük.

Nem csodálkozom rajta, nekem se lenne kedvem ilyen baromsághoz.

2010. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Énsem azért h most kapjak ajándékot... Kaptam, de nemérdekelt... csak már egy ideje nem is láttam, meg voltak elég csúnya hullámvölgyek msotanság, az utóbbi hónapokban kétséges volt hogy egyáltalán együtt maradunk e

És ezért akartam annyira megünnepelni, tulajdonképpen azt, hogy nem tudtak minekt szétválasztani egyes személyek.Am ksözönöm a válaszokat

2010. okt. 23. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!