Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a párom mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a párom mással írogat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk a párommal, mindig beszélünk munka közben is, küld nekem képeket napközben.


Tegnap megkért, hogy állítsak be egy dolgot a telefonján és belementem a galériába…


Olyan fotók voltak ott, amiket magáról csinált, de én ezeket nem kaptam meg, ebből feltételezem, hogy nem nekem csinálta…


Nagyon rossz volt látni és azóta emésztődök belülről, hogy vajon kivel beszélgethet, mit csináljak ezzel?



dec. 22. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nem bízol benne (mindegy, hogy okkal, vagy ok nélkül), hagyd el. Eleve nem azt kérte, hogy nézz szét a fényképei között, hanem hogy állíts be rajta valamit.
dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van csomó fotóm a telefonon amiket nem küldtem el a páromnak, azt' mégse írogatok másokkal 🤷‍♀️
dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kezedbe adta a telefonját, tehát negbízott benned, nem rejtegetett semmit. Te meg egyből átvilágítottad az egészet.
dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van ez amikor kisebbségi komplexussal ismerkedik, van kapcsolatban valaki. Akármit csinál a másik akkor se bízik benne. Neked az önértékelési gondjaidon kellene javítani és igazából csak aztán pasizni...
dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Költözik a pasi?
dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jo hogy kecskekrol nem lattal kepet, mert akkor rogton azt gondolnad hogy kecskekkel csal meg.

Szanalmas

dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha már a gyanú legkisebb jele is ott van és eredendően nem vagy betegesen féltékeny típus, akkor ott van valami. Mikor kiderült a párom viszonya (messenger beszélgetések), majd miután kiderült, SMS-ben beszélték meg, hogy hol tudnának tovább beszélgetni, amit nem találok meg.
dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!