Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az exem párjának a tesójába.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neki is kölcsönösek az érzései,de nem tudjuk eldönteni,hogy ez így hosszútávú lenne-e.

dec. 24. 03:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Exed párjának a tesójába lettél szerelmes?

Őszintén szólva mi közöd hozzájuk? Én azt sem tudom hogy az exnek van e valakije, nem érdekel kivel van együtt, azért mert EX! Nem haraggal váltunk el de nem foglalkozom vele. Érdekes egy szituáció lehet a tiétek......

dec. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Huu, ez még értelmezni is nehéz...

Én azt sem tudom kivel van az exem, nemhogy ki a tesója. Hogy keveredtél mellé?

dec. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Azért ha nem foglalkozik az exxel, akkor is gondolom beszelgetnek, nézte a csaj/csávó Facebookját...nem bonyolult 😅.
dec. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Oke, foglalkozik vele, nézegeti a fb-ját. De attól még nem lesz szerelmes az ex párjának a tesójába, főleg nem lesz kölcsönös😁
dec. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
4 miért? Lehet full véletlen is.
dec. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Megfejtem a rejtvényt, szerintem ők nem a tinderről jöttek össze, hanem ismerték egymást. Ismerte a kérdező az exe párját is, a pár tesóját, és a véletlen műve hogy az ex jelenlegi párja meg a kiszemelt tesók.
dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
3as vagyok. Levagyok pontozva, de sztm nem is tudtátok értelmezni amit írtam 😅.
dec. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát leszarni. Dolgozzák fel.

Sok boldogságot!

dec. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem a legjobb helyzet...

Ha el tudod viselni hogy egy karácsonyi családi eseményen latnod kell exedet is pl es ez igy rendben van akkor oke

dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Totál ki lennék akadva az új pár helyében. Az exnek nincs helye az életünkben, nemhogy még a testvéremmel kavarjon. Nagyon gáz.
dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!