Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam rendbe a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe a kapcsolatomat párommal?

Figyelt kérdés
Én 22 éves lány vagyok ő 27 éves férfi. 4 éve vagyunk együtt. Sajnos ő nehezen tudta elfogadni, hogy még tanulok és ez sok időmet elveszi. Úgy érezte hogy keveset foglalkozok vele ezért olyan szoros barátsága lett egy 17 éves lánnyal, hogy szinte minden idejét vele tölti. Olyan szinten, hogy a lány állandóan keresi, állítása szerint többet a lány. Azt mondja viszont hogy ez csak barátság és hogy nekem kéne megváltozni és elfogadóbb lenni ezzel a lánnyal.

dec. 25. 00:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de te brutál naív vagy. Jó hogy nem akarsz még elnézést is kérni tőle, amiért egy másik csajjal tölti az idejét.
dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én nem kértem meg hogy szakitsa meg vele a kapcsolatot teljesen hiszen munkatársa volt. Csak annyit elvárnék hogy kevesebb időt szánjon rá. És azért mert lány legfőképpen. Tudom hogy működhet a barátság de én nem hiszek benne és ő ezt nem érti meg.
dec. 25. 00:19
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van, neked kellene megváltozni. Még hozzá úgy, hogy páros lábbal rúgod ki, de úgy, hogy a galaxisból is repüljön. Én biztos nem tolerálnám, ha időhiányra hivatkozva másik csajt is fűzögetne mellettem. Ne alázd magadat, szépen menjen Isten hírével a középiskolás kislányhoz, ha neki erre van igénye 27 évesen.
dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja viszont hogy ez csak barátság és hogy nekem kéne megváltozni és elfogadóbb lenni ezzel a lánnyal."


:D Kuka! Még most, mert elmondom neked ez már csak romlami fog. Mert ez vagy piti játszma ami el fog fajulni, vagy már a megcsalás előszobája. Viszont hogy téged nem tisztel sőt hülyére is fog venni teljesen, az ebből a hozzáállásából szinte borítékolható.

dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Juj... bocs, de fejben a 17 éves csajnál is naivabb vagy akivel a párod "kavar". Értsd, nem csak barátság van köztük, te meg szépen benyeled a békát.
dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez hülye. Majd a 17 éves lány is tovább tanul, aztan kereshet másik naiv kislányt.

Tedd lapátra minél előbb.

dec. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Naivabb vagy a 17 évesnél. Mit akarsz ezen rendbe hozni?

Lapát...találsz normálisabbat is.

dec. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nem zavarja őt hogy a 17 kislány tanul? Ellenben zavarja hogy te tanulsz. Milyen munkatársa? 17 évesen már dolgozik? Diákmunka vagy mi? Csal a hátad mögött közben meg jókat nevetnek rajtad. Dobd ki, hagyd el és nem kell azon harcolni hogy elfogadó e hogy tanulsz. Te vagy a buta ha vele maradsz.
dec. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
hehehe az ilyen jó barátok szoktak össz feküdni, tényleg naiv vagy, dobod ki már meg is dugta csak ez még neked nem esett le....
dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szar helyzet ez főleg így 4 év együttlét után , nehéz felfogni mi is történik mikor az ember ragaszkodó tipus , én is az vagyok sajnos. Úgy vagy vele hogy ha mar ennyi mindenen atmentetek akkor örökké együtt lesztek. Kár azon rágódni hogy mit csinaltal rosszul vagy mit nem, a jelennel kell foglalkozni, én is épp hasonló helyzetben vagyok , ha gondolod irj és megbeszélhetnénk részletesen.
dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!