Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a rozsaszin köd elmulik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rozsaszin köd elmulik miert nem szakitassz?

Figyelt kérdés
Itt sok okos irja h nem erdemes kapcsolatba lepni valakivel aki csak tetszik es jolerzitek magatokat, mert ha nincs szerelem megette a fene, pedig tudjuk h az elobb utobb elmulik es nem csak a rozsaszin kod kell 1 jolmukodo kapcsolathoz. jo akkor kerdem en azok akik szerelembol jottek ossze es 2 ev ztan elment a rozsaszin köd csak szeretet megbjol erzem magam a masikkal resz van. akkor azok miert nem hagyjak egymast ott mondvan elmult a szerelem?

dec. 25. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Mert elég nekik a szeretet, összeköti őket sok emlék és persze kapcsolatfüggők, félnek újból kezdeni mindent egyedül és később mással. Igazából sokféle lehetőség van.
dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Nálam nem múlik el a szerelem.
dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
#2: 🤣🤣🤣
dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1 es ezert nem ertem ha elmulik a szerelem es ott a szeretet ami osszetarto kapocs akkor miert blamaljak le az olyanokat akik nem szerelembol jonne ossze? Ha 2 ember szereti egymast jol erzik magukat megvan a vonzalom is akkor miert kell aztmondani h igy ne, erdemes osszejonni? Hat oke is a szeretet meg a kotodes tartja egybe meg h elvezik egymas tarsasagat
dec. 25. 13:56
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
3, ezen mi vicces?
dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Én hát éve vagyok együtt a férjemmel. És ugyanolyan intenzitással vagyok belé szerelmes, mint az első hónapokban. Csupán csak lehullt a rózsaszín köd és tiszta lett számomra, hogy neki is vannak rossz tulajdonságai. Szerintem ezt jelenti az elmúlt a rózsaszín köd kifejezés. Ahol ezután nincsen szerelem, ott soha sem volt. Az csak fellángolás volt. Nyilván 20-30 év házasság után megkophat a szerelem érzése, arra vonatkozik ez a szerelem szeretetté való alakulása. De én még 6 év után is úgy gondolok a férjemre, hogy életem szerelmére. Még mindig ugyanúgy várom haza, még mindig hozzá bújok esténként elalvás előtt és még mindig ugyanúgy szeretem.
dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
#4: Nem tudom. Én nem nézek le senkit indok nélkül. 🤷
dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekemnvoltmolyan baratom akihez vonzodtam, de nemnszerettem bele, osszejottem vele mer jo volt a tarsasagaba lenni tetszett is. Es sokaig kapcsolatba voltunk, szerettem, uh szerjntem nem kell elitelni az olyanokat akik nemnszerelmesek es igy lepnek kapcsolatba.
dec. 25. 14:00
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem senki nem ítéli el. A legtöbb ember nem szerelmesen kezd, a dugástól érzi annak magát.
dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Attolmis falra maszok h itt irjak szingliknek gyakorin h azert nincs parod mert magas az elvarasod, add le. Ha leadod akkor mar nem leszel szerelmes az illetobe, maskor meg irjak h nem erdemes kapcsiba lelninugy h nem vagy szerelmes. Ki erti ezt? Vonzalom szimpatia es szeretet jgy is mukodhet 1 kapcsolat. Sot valaki hiaba szerelmes ha a kapcsolatuk meg nem tud mukodni mert tokre kulonbkznek
dec. 25. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!