Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kollégámat kihúzhattam volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégámat kihúzhattam volna a rossz kapcsolatából, de nem jól sült el. Lehet még benne valami?

Figyelt kérdés

Munkahelyen megtetszett egy 27 éves kollégám, de ő kezdett el közeledni felém. Ő házas, és van egy 7 éves gyereke is.


Elmesélte, hogy már régóta válni szeretne. Saját szájával mondta, hogy irritálja a felesége személyisége, nem is volt igazán szerelmes belé soha, már régóta úgy érzi el van rontva az élete. Engem már sokszor átvertek így elég alaposan utánajártam, hogy nem csak hülyíteni akar, de nem. Tényleg botrány a kapcsolatuk. Azt is a saját szájával mondta, hogy neki egy ilyen nő kell, mint én, bennem minden megvan.

Eléggé összemelegedtünk már, megbeszéltük, hogy mi lesz a gyerekével, oktató videókat nézegettem hogyan kell jól bánni egy elvált szülős gyerekkel, hogy ne sérüljön. Úgy érzem beleadtam mindenemet, hogy boldogan együtt legyünk. Annyi, hogy nem feküdtünk le egymással. Az közös elv volt.


Viszont telt múlt az idő, és a férfi nem lépett semmit. Ő még mindig 100%-osan beleállt az otthoni vitákba. Ha közös programon voltunk akkor is meg volt nyitva a felesége messengeren és frissítgette hogy mikor válaszol már, de ott is csak veszekedtek. Teljesen titokban tartott engem mindenki előtt, mert nem akarta hogy oka legyek a válásnak, mert ő ígyis úgyis válni szeretne. De nekem ez egy idő után gyanús volt, szóval mondtam neki, hogy nem fogok rá várni. Engem sokszor néztek hülyének a férfiak, sajnálom de megvannak a korlátaim.

Erre sem lépett.

Annyi volt a válasza, hogy megérti és nagyon sajnál ha el kell engednie, de ő nem tud magára gondolni, csak a gyerekre és most összekuszált az élete.


Én ezen berágtam, mert ezt a témát 100x átbeszéltük, és ezen a ponton már csak egy tutyimutyi töketlennek tartottam. Szóval azóta szó nélkül megyek el mellette a munkahelyen mintha mi sem történt volna. Úgy látom, már én sem érdeklem. Ettől függetlenül ugyanúgy hallom veszekedni a feleségével telefonon, ugyanúgy hallom, ahogy mással beszéli, hogy akar venni házat, hogy külön költözzön.


De vajon ő nem gondolkodott el azóta, hogy kár volt elengedni engem? Merne egyáltalán megkeresni, ha így gondolná?


De az is lehet, hogy túl gyorsan akartam tőle változást, túl gyorsan vártam el. Mert kb csak 2 hónap volt a kavarásunk. De én abba beleadtam mindent. De a rossz házassága évek óta tart! Ha szerelmes lett volna belém, szerintem lépett volna. Pedig váltig állította, hogy nagyon megszeretett és álomnő vagyok neki.

Viszont annyira lecsökkent a kapcsolatunk mióta "kidobtam", hogy nem tudom megéri még ebbe bármit rakni. Nekem azonban rémesen kellemetlen, hogy nagyon közel álltunk egymáshoz, most meg szó nélkül elmegyünk egymás mellett. Hagyjam ezt így, mert akkor tényleg csak hülyített, vagy lehetnék megértőbb, és próbáljak vele beszélni, mert lehet ebben még lehet valami?


dec. 26. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért kellene beleadnod mindent? Először a férfi rendezze szépen egyedül az életét mint egy felnőtt, felelősségteljes ember, aztán után csajozzon. Miért kell neked magadat nyúzmod még ezzel is, hogy te nem tettél meg elegedet?


Miért akarsz még te utána menni?? Hidd el van annak az embernek biztos elég gondja, nem is tudott volna rendesen fókuszálni rád. Elengedett, leítad.


Nem veszed észre, hogy egy okleveles önsorsrontó vagy? Te magad írod, hogy már nem egy hasonló szituban vettél részt, és még mindig ugyan azt az utat pörgeted. Újra és újra. Így fognak elszaladni feletted az évek, aztán ki tudja mikor majd talán, jobb esetben észreveszed, hogy azért nem tudtál még normális, szerető kapcsolatba kerülni, mert bevállaltál ilyen helyzeteket, csűrted csavartad, és közben magadat okoltad, hogy te nem tettél bele eleget... holott vannak emberek, akikkel nem lehet, és van, hogy olyanokat választ valaki ismerkedésre.


Szerintem rendbe kellene tenned az önértékelésedet, esetleg kicsit felvértezni magad pszichológiából, hogy ne mindig a korábbi mintáidat ismételgesd, sikertelenül.

dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom te nagyon akarod, annyira, hogy az sem zavar, hogy ő soha nem is tervezte elhagyni a feleségét. Panaszkodik persze, de tökéletesen elvan a langyos fosban. Akit tényleg zavar valami, az nem beszél róla 0-24, hanem cselekszik. Már a legelejétől kezdve nem volt remény kapcsolatra.
dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdj nős pasival, ha komolyan gondolod.

Szerinted miért nem vált el? Nem kellesz te ahhoz.

Sikerült megint hülyére venned magad. Miért nem tanulsz belőle?

Ja, és minden félre dugni akaró nős pasi előadja a válni akarok, utálom a feleségem. Akkor miért is nincsenek még elvalva?

dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neki így teljesen kényelmes, nem fogja otthagyni a családját. Valószínűleg nem olyan rossz, mint ahogy ő elöadja. Azt mondta, amit hallani akarsz: te vagy a legjobb, benned minden megvan. Nyilván mindenki ezt akarja hallani.


Ne alázd meg magad, ne tervezgess vele. Ha mégis elhagyná a feleségét érted, ugyan úgy veled is megtenné ezt egy másik nőért.

Tapasztalat.

dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kollégámat kihúzhattam volna a rossz kapcsolatából"


A rossz kapcsolatból nem kíhúzni kell, hanem neki kell kilépni.

Ne vegyél magadra semmilyen megmentő szerepet. nem szokott jó vége lenni.

dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!