Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 41 éves Nő vagyok és gyermeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves Nő vagyok és gyermeket szeretnék. 4,5 éve vagyok házas, 11 éve ismertük meg egymást, viszont még sohasem volt közöttünk szexuális kapcsolat. . . Férjemnek folyamatosan kifogásai vannak. Az utóbbi két évben már jóformán csak aludni járt haza?

Figyelt kérdés

dec. 27. 04:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagyszerű házasság lehet(ne, ha nem lenne kamu).
dec. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván aszexualis a férjed, de erre rájöhettél volna a házasságkötés előtt is.
dec. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet hozzá menni valakihez, ha te nem vagy aszexuális és nincs nemi életetek? 🤔
dec. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Az aszexuális is szexel amikor gyereket akar (bár sztm ő nem aszex, valami más).
dec. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Gyere hozzám szexre,
dec. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen talan legkesobb 4,5 eve kellett volna elgondolkozni, hogy mik a tavlati celok. Ha gyereket akarsz, de lepedogyures nelkul, akkor az nem fog menni. Vagy egeszen pontosan errol mit gondoltal, mi lesz a megoldas?
dec. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Ha messze van az 5-ös én is itt vagyok, nyugodtan írj.


Nem lehet hogy van neki más valakije is rajtad kívül?

Az sem kizárt hogy aszex, igazából te ismered jobban.

dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre a kapcsolatra biztos ne. Inkább váljál, és csinálj mással, vagy egyedül!
dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

És, hogy lehetett 37 évesen hozzámenni olyanhoz akivel egyszer sem feküdtetek le, aki nem is kívánt? Szerintem te is aszexuális vagy ill mindketten és bejött mindkettőtöknek, hogy a másik nem akar testiséget. Csak jött a bökkenő...hogy lesz gyerek? A férjed nagy valoszinuseggel kettős életet él, lehetetlen, hogy sosem legyen otthon, mert mégis hol tudna lenni minden nap egyfolytában? Az is lehet, hogy ő dug csak épp nem veled. Ezért is vannak kifogásai, nem kell neki egy kolonc a nyakába ha máshol megvan ami kell.

Ha meg gyereket akarsz akkor tudod hogyan fogan, csak pasi kell hozzá, persze a férjednek nehéz lesz elmagyarázni, hogy a Szentlélek szállt meg.

Habár ki tudja... Hisz egyszer már volt ilyen. 😁😁😁

dec. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vicc, ugye? Mert ilyet még életemben nem hallottam. Találj ki valami jobbat.
dec. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!