Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy szerelmes pár, rászokik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szerelmes pár, rászokik arra hogy állandóan veszekednek (hiába imádják egymást), hogy tudnak leszokni róla?

Figyelt kérdés
Jó ezt hülyén fogalmaztam de na..
2010. okt. 22. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni kontrolálni magad : ) és nem belekötni minden kis hülyeségbe : ) szvsz : )
2010. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmennek egy addiktológushoz.
2010. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy rászoknak? Például miken?
2010. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pl olyanon hogy múltkor kivettem 200 ft a pénztárcájából csokira...ezen nagyon nagy vita volt..meg azon is hogy kértem egy zsepit...
2010. okt. 22. 15:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez elégdurva. Hány évesek vagytok? Éltek már aktív szexuális életet? Ha nem, az lehet, hogy segítene.
2010. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:
Feszültség van a kapcsolatotokban, ennyi. A feszültség eredhet bármiből, külső hatásból is (pl. munkahelyi bizonytalanság, kevés fizetés, iskolai problémák stb.). Amúgy ez egy tipikus dolog, hogy ilyen idegbetegségbe megy át valamelyik vagy mindkét fél, és mindenre ugrik, azonnal agresszíven reagál, legyen az bármilyen piti dolog. A hirtelen indulatoskodásról nehéz leszokni, nekem az exem mindmáig ilyen idegmanci, minden sz*ron azonnal pattog és természetesen nem velem, mivel már nem kommunikálunk. Azóta nincs is társa, amin nem lepődök meg. Amíg nem csillapodik le, nem lesz higgadt, addig nem is lesz. Ez vonatkozik minden ilyen idegbeteg emberre.
2010. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A veszekedés nem természetes állapot. Elmúlik, ha az azt gerjesztő hatások is elmúlnak. Próbáld csak ki.
2010. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat...végre értelmes és normális emberek írnak...én 18 vagyok(végzős...vizsgák+ilyesmik

lesznek nemsokára..:S) Barátom pedig 22 és a bosch-ba dolgozik..tudjuk mi a baj...ő is féltékeny az én munkatársamra(gyakorlaton vagyok) és én is féltékeny vagyok az ő munkatársára.Nagyon csúnyán féltékenyek vagyunk.most is,ezt magyarázza meg nekem valaki hogy miért van aaazz hogy ma reggel mosolyogva keltem fel mellette hogy minden újra jó és szép,és miközbe kisért a buszmegállóba elkezdett velem veszekedni hogy az anyja milyen hülye..szóval ez a helyzet

2010. okt. 22. 17:12
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és igen,élünk aktív szexuális életet.És ott rendbe van minden.Szerencsére,legalább azzal nincs baj..
2010. okt. 22. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

0 bizalom, 0 tolerancia = esély egy boldog kapcsolatra 0

Ezen igazából nem lehet változtatni, mert mindketten ilyen típusú emberek vagytok, ahogy a mondás is tartja, két dudás nem fér meg egy csárdában. Talán egy kevésbé indulatos és veszekedős partnert kellene találni, de előtte megkeresni magadban a hibákat, hogy neked min kell változtatni hogy ne menjen tönkre úgy mint ez.

2010. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!