Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titokban van kapcsolatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban van kapcsolatom a barátommal évek óta. Lehet jövője?

Figyelt kérdés
Kötődöm hozzá, de azért nincs meg már részemről az a hú de szerelmes vagyok érzés. A környezetünk sem nézné jó szemmel. Ő jobban szeret, van pár dolga, ami zavar, azt mondja próbál változtatni, én már próbáltam szakítani, de nem hagyta. Lehet ennek jövője?

jan. 2. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Titokban?

Szégyelled?

Vagy férjnél vagy?

Vagy ő házas?

Ha eddig nem volt jövője, ezután sem lesz.


Kényelmes neki, nem akar új szerető után kajtatni.

jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Az idővel csak kopik az érzés, ami nálad már most sincs meg.

Nem tudom, hány éves vagy, de elég fiatal lehetsz, ha azt gondolod, felnőtt emberek megváltoznak. Előtted viselkedik, próbálja azt az oldalát mutatni, amit vársz, pláne ha titokban találkoztok, nyilván akkor ritkán.

Egy együttélésnél ezek a zavaró dolgok halmozottan jelentkeznek. Gondold végig, tudnál e nonstop ezzel élni, és aszerint dönts.

De az mit jelent hogy nem hagyta a szakítást? az ilyen ember birtokolni akar, féltékeny, nárcisztikus aki hamar rád telepszik majd és kalitkában élhetsz

Nem sok jót jósolok ennek, gondold át megéri e elpazarolni az éveid

jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Évekig titokban? Megalázó helyzet, amibe önérzetes ember nem megy bele.

Igazuk van az előttem lévőknek, nincs esély. Kényelmes szerető vagy, nyilván van másik kapcsolata, vagy mindkettőtöknek.

Nem rosszból de kicsit butuska gondolkodás a "majd megjavul" és "nem enged szakítani". Felnőtt vagy, te életed, te döntésed. Később a szenvedés is a tiéd lesz.

jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, nincs és nem is lesz jövője ennek a szexkapcsinak.
jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha évekig nem tudtátok eldönteni akarjátok e akkor mi a kérdés még? Ez elég erős jel, fel kéne nőni és felelősen dönteni, nem sodródni ahogy mások mondják.

Miért nem néznék jó szemmel? Még így sem működik, a külvilág rosszallásával szerinted?

Ő az első gondolatod mindenben?

Fontosabb mindenki másnál? Családnál? Magadnál?

Ha 1 napig nem látod, úgy érzed felemészt a hiánya?

Ha nem IGEN a válasz, akkor gáz az egész, ami később csak romlani fog.

Arra barátokat is találsz, hogy kötődj.

Lanyha, unalmas, semmilyen kapcsolat az ilyenek vége. Jó esetben nem oltári vitákkal, ivással...

jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Használnak. Szexpartner vagy. Ennyi.

Jól manipulál, te meg engedelmeskedsz.

jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam szakítani de nem hagyta.


Ezt hogy kell elképzelni? Az ágyhoz láncolt?

jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom, mikor ideköptök egy kérdést szinte nulla információval...

Mondjuk te is csak a légyeget hagytad ki, hogy miért titkol, ráadásul évek óta???

Könyörgöm, így milyen válaszokat vártok?

jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Illetve másik kínzó kérdés, hogy neked miért nincs rendes kapcsolatod olyannal, akit a környezeted is elfogad? Semmi cél? Semmi terv? Semmi lehetőség?
jan. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is akarta titkolni egy akkor 20 éves srác (én is annyi voltam) mert az anyja nem engedte neki hogy barátnője legyen, de én ennél a mondatánál offoltam is :D


Tapsztalatom szerint nem jó olyannal járni, akit nem akarsz felvállalni. Én is csináltam ilyet, bár nem titkoltam, de szégyelltem őt, csak póbáltam nem kimutatni ezt. Leginkább a külseje miatt, nagyon dagadt volt, meg a viselkedése miatt is, szánalmas volt és kicsit sem vicces, énekelt az utcán és hülye fejeket vágott, meg eljátszotta, hogy ő modell és úgy jár, mint a kifutón, miközben rezgett a hája. Nagyon bánom, hogy jártam vele, hiába voltam szerelmes :D Inkább lennék olyannal, aki normális és nem ciki őt felvállalni.

jan. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!