Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hisz a fiú-lány barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hisz a fiú-lány barátságban, most mégis van neki egy lány barátja, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Én hiszek benne, vannak fiú barátaim. Soha nem próbálkozott be egyik sem és nekem sem jönnek be. Oké nem azt mondom, van olyan is, hogy az egyik beleszeret a másikba, de a jelenlegi fiúk közül egyik sem ilyen nekem. Van barátom lassan egy éve. Már az ismerkedés alatt említettem a fiú barátokat, ő csak később mondta el, hogy szerinte ilyen nincs és féltékeny rájuk. Nemrég összebarátkozott egy lánnyal az egyetemen, mert együtt csináltak valami csoportmunkát. Nekem ezzel nem is volt bajom, egészen addig, amíg nem találkoztam a lánnyal. Megbeszéltük, hogy megvárom őt az órája után, az egyetem előtt, de hideg volt és bementem az épületbe. Látom, hogy jön ki a barátom ezzel a lánnyal, nagyon mosolyogva beszélnek (ha sráccal beszél akkor nem mosolyog). Odamentem hozzájuk és a barátom meglepődött, kérdezte, hogy mit keresek itt bent, ha kintre beszéltük meg. A lánynak bemutatkoztam, kicsit zavarban volt, majd egyből el is köszönt. Nekem ez fura volt kicsit, és megkérdeztem a barátomtól, hogy bejön-e neki, hát nem számítottam arra, hogy azt mondja, hogy igen. Azóta volt pár gyanús jel, hogy ez nem csak vicc volt, pl néztünk egy sorozatot, amiben azt mondták, hogy nincs férfi és nő között barátság. Én mondtam, hogy szerintem van, a barátom nagyon mérgesen rám nézett és azt mondta, hogy nincs, majd hozzátette, hogy "mondjuk ezzel magam ellen beszélek".


Nekem ez nagyon érdekes, hogy ő lehet féltékeny meg mondhatja, hogy nincs barátság, aztán neki hirtelen lesz és szépnek is tartja. Mert ha még azt mondta volna, hogy oké tévedtem tényleg létezik, de még mindig azt állítja, hogy nem.


jan. 3. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1,5-ös szorzó van a lapátra. És úgy gondolom nem te lépsz hamarabb :D
jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Én személy szerint szintén nem hiszek a fiú-lány barátságban, ezért nincsenek is fiú barátaim és nem is járnék olyan pasival, akinek van lány barátja (adtam már esélyt ilyennel, aztán meg is csalt vele, szóval ennyit erről).


Viszont, ha neked vannak fiúbarátaid, akkor az se zavarjon, ha a pasidnak van lány. Most legalább már tudod, milyen szar érzés.

jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó a helyzeted, az biztos.
jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Ja csak én nem szoktam mondani hogy mennyire bejönnek meg nem nyomom hogy nincs ilyen barátság aztán hirtelen lesz nekem is, meg nem vigyorgok vele és lepődök meg hogy ott a párom amikor megbeszéltük. Ez a nem mindegy. Én nem is szoktam kettesben találkozni a fiúkkal amúgy. Szerintem vagy legyen valaki teljesen ellene ennek és ne is ismerkedjen olyannal, aki más véleményen van, vagy legyen úgy vele, hogy igen van ilyen barátság és nem bántom a páromat miatta és nem leszek utána hipokrata.
jan. 3. 08:34
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
#4 én nem ellened akartam beszélni, mint írtam én sem hiszek benne, ergo a pasid viselkedését sem fogadnám el. Ilyen megjegyzések után kidobnám a fszba. De ő is tök jogosan volt féltékeny rád az elején, mert ő sem hisz ebben. Ő is gondolhatta, hogy megcsalod és lehet ezzel akarja most gyerekes módon visszaadni.
jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, köszi, lehet igazad van
jan. 3. 08:54
 7/11 Hans Pötterman ***** válasza:
52%
Embere válogatja. Van aki tudja kezelni,van aki nem. Nekem is van csaj barátom, még egymás esetei is vagyunk de ez döntés kérdése hogy felvállalható marad e a viszony vagy nem .
jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van férfi-női barátság, de az nem túl jó alap hozzá, ha az egyik bejön a másiknak. Vagy esetleg kölcsönösen.
jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Van.. rad mar baratkent tekint, a masikra meg nokent mar.
jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaaa értem, tehát ha van valami a kapcsolatban, ami zavar, akkor az egyetlen érthető megoldás a megcsalás :D A te barátnőd se lennék
jan. 3. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!