Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek a kapcsolatnak? 26/n

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt barátommal, minden rendben volt közöttünk, mire pár napja bejelentette, hogy tudja, hogy még nem mondta, de volt börtönben, csak azért nem mondta, mert akkor biztos, hogy nem akartam volna megismerni. Ami még rosszabb, hogy el sem mondja, hogy mit tett, amiért odakerült. Mondtam neki, hogy nem szeretném, ha titkolózás lenne közöttünk, mire azt a választ kaptam, hogy most már úgysem számít, mert régen volt. Szóval egyszerűem mindig eltereli a szót a témáról. A családját sem ismerem, mivel elmondása szerint nem akarnak vele szóba állni és nem is tartják a kapcsolatot.
jan. 3. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mondd, hogy te meg prosti voltál!
jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Huuhh..hat azert igen is jo lenne tudni miert..foleg ha a csaladja se all vele szoba akkor az nem egy kis dolog lehetett sztem
jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kuka. Vagy elmondja a teljes sztorit vagy bele se kezdett volna.
jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nincs.
jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Én azon az álláspontok vagyok, hogy nem kell mindent a másik ember orrára kötni. A párkapcsolat nem arról szól, hogy mindent bevallunk, mert akkor az a rab és a rabtartó kapcsolata. A másik embert nekünk magunknak kell megismernünk (de alaposan) és eldöntenünk, hogy tudunk-e vele együtt élni. Nem szabad hagyni, hogy a szeretet (vagy szerelem) mellett elveszítsük a józan, tárgyilagos ítélőképességet.
jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem partolom az ilyeneket, mert hasonloban volt reszem. Exem anyja volt “szolgaltato” (ferfiaknak, mindenki fantaziajara bizom) nekem se mondta el eloszor, felt hogy emiatt elutasitom. Na hat utana nagyon sok problema volt az anyjaval es a hazudozasokkal.

Itt is ilyesmi lehet, szegyelli bevallani, hibazott de tudni kene mi tortent mert nem mindegy h autobaleset vagy megolt valakit

jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha felteszed ezt a kérdést, akkor úgyis együtt maradsz vele, tehát felesleges az egész...
jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!