Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom semmit nem változtat, semmit nem lehet vele megbeszélni? Vagy valójában csak én lennék telhetetlen?

Figyelt kérdés

Ha valamilyen problémát akarnék vele megbeszélni, akkor tereli a témát, és nem is arról beszél. Elmondtam neki, hogy szerintem ellaposodott a kapcsolatunk, de ő ezt letudta annyival, hogy szerinte semmi gond nincs, és hogy egyáltalán nem laposodott el a kapcsolatunk, szerinte izgalmas, változatos, és a lényeg, hogy szeressük egymást.

Felvetettem neki egy program ötletét, de azt mondta most voltunk nem olyan rég valahol, így nem kell, elég ha csak a szobámban vagyunk. Én nem mondom, hogy mindig valahol lennünk kellene, de ezt így unom, pláne, hogy heti 1-2 napot töltünk együtt. Valamikor itt alszik nálunk, valamikor én is ott náluk.

Ha a szobámban vagyunk, csak telefonozik a szexen kívül. Még sosem voltunk együtt egy koncerten sem, sem strandon, sem nyaralni együtt, csak egy pár helyen kirándulni, és ennyi.

Mindig hozzám bújik, simogat, átölel, és még a kedvenc csokimból is minden alkalommal hoz, ezek pozitívumok. De valahogy mégis kevésnek érzem ezeket.


jan. 3. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Van penze? Ha van, nem akar kolteni?

Rengeteg jo dolgot lehet csinalni, ami ingyen van, de az emlitettek penzbe kerulnek.

Szempont lehet?

jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még olyan dolgot sem szeretne, ami ingyen lenne, mert úgy igazán semmi nem érdekli. Felvetettem neki, hogy játsszunk valamit közösen, akár társast, de nem érdekli. Séta szintén nem, mert ő fáradt, de még filmnézés se érdekli. Én is megszoktam őt hívni, tehát nem arra megyek, hogy őt lehúzzam.
jan. 3. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ugyan ilyen kapcsolatom, nem akarlak el keseríteni de szakítás lesz a vége.


Írj ha esetleg érdekelnek részletek.

jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki azok nem élmények amik neked. Valójában ha lenne élete pl haverok vagy törzshelyek vagy akár sport vagy deszkázás vagy autotuning vagy motorostalálkozók, vagy bármi, azokhoz csatlakozhatnál te is. De ha élete sincs akkor nincs mihez csatlakozni sem.
jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég uncsinak tűnik.
jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak szexkapcsolat

Azon túl hogy a srác rém unalmas

Ez így nem élet

jan. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt két ilyen kapcsolatom. Az egyik mondjuk 2 hónapig tartott csak pont emiatt :D Tipikus témaelterelés, vagy puszilgatja a nyakamat hogy szex legyen és elfelejtsem, hogy beszélgetni akarok vele, beszervez más embereket a taliba, hogy ne legyünk kettesben, ha írásban mondom neki nem ír vissza, ha nem tudja már hogy megúszni akkor úgy csinál, mintha ő lenne az áldozat, én meg a gonosz, hogy most miattam szarul érzi magát, mert bár ő a gyökér, de én hogy képzelem, hogy meg akarom vele beszélni, az egyik az üvöltözött is velem ilyenkor, na meg a legjobb, amikor felhozzák, hogy én meg ebben vagyok a hibás, csak hogy nehogy véletlenül ő legyen az bármiben is.


Megoldás: szakítás. Hogy hogyan, ha nem tudtok beszélni? Chaten. Igen, mindkettővel csak így sikerült szakítani. Oké a két hónaposnál leszarom, mert az úgyse volt komoly, meg szerelem, neki megírtam hosszan mi a bajom, ő egy ideig nem írt, majd beállított engem hibásnak és elköszöntünk végleg egymástól. A másik viszont egy évig tartott. Hát vele se tudtam máshogy szakítani, mert nem hallgatott meg. Volt olyan, hogy veszekedtünk írásban és mondta, hogy talizzunk holnap, azt írta, hogy "szakítani akarsz? Mert akkor nem megyek el". Na így hogy legyen vége? Úgyhogy leírtam neki hosszan, több óráig meg se nézte, már sms-t írtam neki, hogy fontos lenne, hogy elolvassa. Ez volt az egyetlen lehetőségem arra, hogy mindent elmondjak neki, hogy mit hibázott és hogy szakítani akarok vele. De nem bánom, nem érdekel, hogy élőben lett volna tisztességesebb, akivel nem lehet, azzal nem lehet. Azokkal kell csak élőben szakítani, akik vannak elég intelligensek ahhoz, hogy elfogadják a döntésedet és meghallgassanak téged.

jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresel normális pasit...
jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!