Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért meséli nekem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meséli nekem a barátnőm állandóan hogy így úgy jó csávók meg hogy ki bókol neki ki mondja neki hogy jó csaj stb stb?? Ezt miért csinálja lányok..? Nagyon sok szeretetet kap és szép szavakat dicséretet tőlem.

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy büszkén meséli nekem hogy más férfiaknak tetszik ő. Nekem ez tök rosszul esik és mondtam már neki hogy ez engem zavar de nem változtat.

jan. 8. 10:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2 hónaposak vagyunk.
jan. 8. 10:33
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy buta a barátnőm?
jan. 8. 10:35
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Mert egy önbizalomhiányos, éretlen, önző kis pitsa. Féltékennyé akar tenni, mert élvezi az extra figyelmet amit ilyenkor kap, legyezgeti a szánalmas kis egóját. Az már a legkisebb mértékben sem érdekli, hogy ez neked fájó, vagy zavaró, de hát miért is érdekelné, te csak egy eszköz vagy arra, hogy jobban érezze magát a bőrében.

Ha van egy kis eszed és önbecsülésed és szeretnéd megtapasztalni milyen egy jó párkapcsolat, akkor minél hamarabb elhagyod.

jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elég rossz a családi mintája .. és sokat beszéltem erről vele és vannak fura dolgai. Például látom hogy nézegeti a fiúkat úgy hogy ott vagyok mellette . Kérdeztem hogy miért csinálja és azt mondta hogy neki ez fel sem tűnik.
jan. 8. 10:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3-assal, habár kicsit fimabban fogalmaznék.
jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer te is meséld el neki lelkesen, hogy egy jófej kolléganőddel milyen jól kijöttök, meg hogy megdicsérte a frizurád vagy valami ilyesmit, aztán figyeld a reakcióját. Neki nem fog tetszeni ám, hogy ilyeneket mondasz :D
jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt veszem észre vele kapcsolatban hogy nem gondolja át sokszor mit mond nekem. Utána meg jön a bocsánat kérés ha nemtetszésemet nyílvánítom. Csak kezd uncsi lenni ez.
jan. 8. 10:41
 8/18 A kérdező kommentje:
Ma történt az hogy mondtam neki hogy bizony a kolléga nem ma nagyon meg dicsért milyen izmos vagyok. És láttam az arcán hogy nagyon nem tetszett. Bár azt mondta egyből hogy őt ez nem érdekli.
jan. 8. 10:42
 9/18 anonim ***** válasza:
4 És ez szerinted kifogás erre a degenerált viselkedésre? A francokat. Ha tűrni akarod, akkor tűrjed, aztán ne sírjál amikor megcsal mert egy ilyennél ez csak idő kérdése.
jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nemtudom azon gondolkodtam hogy nem túl okos hogy felfogja ezeket a dolgokat. Viszont nem 20 éves már szóval nem értem miért csinálja ezt velem.
jan. 8. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!