Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook veszekedés a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook veszekedés a csaj apjával kihathat a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Jóban van a fiatal pár ezt szögezzük le.DE: fél évvel korábban mikor még nem ismerték egymást a srác durván veszekedett kommentszekcióban a később megismert lány apjával. Azóta szóba került hogy a lány bemutatja szüleinek meg hogy egyáltalán hogy hívják őket mivel foglalkoznak stb. A srác ráismert hogy vele veszekedett hatalmasat. Mennyi az esélye hogy az apuka is felismeri? Amennyiben igen az helyrehozhatatlan gubanc??

jan. 10. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hááát Kérdező... azt írod nem maradtatok egymás adósai.

Te viszont megszexuálod az ő női rokonait, szóval de, após az adósod marad valamelyik rokonod megdugásával:D

jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kér alpári ember beszélgetését olvashattuk. Hogy lehet egy háborún összeveszni úgy, hogy nekünk semmi közünk nincs hozzá? Megerdemlitek azt ami volt, mert normális értékrendű ember nem így nyilatkozik közösségi oldalakon. Alpári apuka ha felismer el fogja tiltani az alpári fiút a lányától.
jan. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ó ha én tudnám, a volt suttyó apósjelölt hova van felregisztrálva, kb nem állna meg a lábán...

Csak csóri felesége volt a facebookon, de az a bunkó nem volt sehol, pedig kerestem.

Volt párom szerint 1 barátja nem volt az életben, akkora szaralak. És tényleg.

jan. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kommenteket. Eddig úgy szól a történet, hogy apa állt bele a srácba és a srác csak megvédte magát. Ha engem betámad így valaki, én sem hagyom. Ez teljesen független bármitől. De ha elvet egy sulykot, akkor bejelentem és foggal-körömmel eltávolíttatom. Volt ilyen ott és itt is. Ha ez a reál sztori, akkor először beszélni kéne erről a leányzóval.
jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!