Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik csak mivel gyáva voltam ha egy nappal ezelőtt bevallom neki hogy tetszik az enyém lett volna de már lenyúlta egy másik 🐒.Hogyan tudnám lecsapni róla hogy az enyém legyen?

jan. 12. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem egy napos dolog :D A másik férfi iránt vonzódik, ilyen az élet.
jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem majom a másik, mert nem téged választott a lány.

Semmit nem tehetsz, fogadd el.

jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez tényleg nem egy napon múlott, ő tetszik neki, hagyd őket békén.
jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az azért tetszik, hogy a másik sikeresebb embert te lazán másik majomnak aposztrofálod. Ezek szerint magadra is majomként tekintesz.

🙉

jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tanulj az esetből és legközelebb időben kapcsolj. Lehet akkor sem fog összejönni a story, de legalább voltak tökeid.
jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vársz hogy szakítanak. Anno nekem mázlim volt én kérdeztem előbb. Pedig őt ismerte korábban. Enyém lett. Vagy keresel mást.
jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Töketlen vagy, kész. Ezen nincs mit magyarázni, illetve az, hogy te majomhoz hasonlítod, vagy éppen lemajmozod a másik srácot, akkor abba azért gondolj bele, hogy a csaj még egy majmot is előbb választ, mint téged. Ez azért sokat elmond.

Most már semmit nem tudsz kezdeni a csajjal, a másik srác majd kezelésbe veszi, esténként megdugja, aztán boldogság lesz, te meg akkor majd mész a következő lányhoz. De én a helyedben sietnék, mert lehet, hogy ezúttal nem egy egyszerű majom fogja lecsapni a kezedről, hanem egy igazi kifejlett hím gorilla.

jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Küldj neki faszos képet.
jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!