Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mit tehetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit tehetek? Többi Lent

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert elkeseredett és tanácstalan vagyok. Vastagon benne vagyok, hogy idáig fajultak a dolgok. A párom múlt hónapban szakított velem másik fél miatt. Majd Januárban kibékültünk és utána össze is vesztünk újra, a bennem lévő bizalmatlanság miatt. Én még szeretem és békülnék vele, de ő inkább a nem fele hajlik. Viszont együtt élünk egy albérletbe, amit egyikünk se lenne hajlandó elhagyni, nem tudunk megegyezni ebben.

jan. 13. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia, nagyon hasonló a helyzet annyi különbséggel, hogy én a szüleimhez költöztem. Normális a bizalmatlanság. Amikor kiderült, utána hetekig idegrohamot kaptam (mondjuk nem alaptalanul..). Újrakezdeném én is, de a párom nem tudja mit akar. Tudom, hogy fél az egyedülléttől is.


Azt tanácsolom hagyd el te az albérletet, bármennyire is fáj.

jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok... Rohadt megalázó ám futni a másik után, aki szénné alázott. Van egy kisbabánk. Így még nehezebb. Ne hagyd magad kérlek. Ha nem kellesz neki, akkor nem kellesz sajnos.
jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is megalázónak érzem, viszont nehezen tudok parancsolni az érzéseimnek, mert nem

kevés év van mögöttünk. Mindketten messze lakunk a családunktól, így azt az opciót nem választanám, hogy elmenjek.

jan. 13. 01:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a helyzetedet. Kitartást!!!
jan. 13. 02:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki vette ki az albérletet? Kinek a nevén van a szerződés?
jan. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőnké.
jan. 13. 06:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már sosem lesz semmi jó. Lehet ő fog lelépni, ha talál valakit, akivel össze tud költözni. De ha együtt is maradtok még egy ideig a lelked teljesen megöli a helyzet. Ha most kilépsz, egy ideig biztos nagyon rossz lesz, de utána azt veszed észre, hogy mennyivel nyugodtabb vagy és boldogabb és esélyt tudsz adni valaki másnak. Ez a ragaszkódásod, csak azért van, mert "biztonságot" nyújt. De ez nem valódi biztonság és nem tesz boldoggá. Ezt kellene tudatosítani.
jan. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egyikőtök sem hajlandó elmenni onnan.


Ennyire ragaszkodtok egy tetves albérlethez, hogy cserébe tönkreteszitek egymást???

jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én húznék onnan. Keresnék valami albérletet, ahol valakivel megoszthatom a költségeket. A változás leköti az ember idejét és kevésbé jut eszedbe a másik. Egyébként a kettőtök helyzete már a felmelegítésre sem volt érdemes. Szimpla megszokás és kényelem.
febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, el kell engedni, mert ennek már jó vége nem lesz. Túl sokat sérült már ez a kapcsolat, nincs bizalom, az egyik részről már szerelem sincs, ez már halott dolog. Keress másik albérletet.
febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!