Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Megkértem" a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megkértem" a barátnőmet, hogy hanyagolja a szexi hálóingeket és ezzel megbántottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megjegyzem rendben van a szexuális életünk, nem kell feldobni, a napi 1-2 alkalom megvan, bevallása alapján neki is kielégítő.

Ilyen túl rövid, vékony, áttetsző, csipkés izéről beszélek. Meg akart lepni vele, de nem a kívánt hatást érte el. Ő arra gondolt, hogy nekem tetszeni fog, ha ő ilyenben alszik, és akkor reggel mennyivel jobban fog nekem tetszeni. Én meg hát megmondtam neki, hogy nagyon csinos, de azt felejtse el, hogy így alszik télen, meg fog fázni, másrészt meg nem éppen az jut eszembe, hogy hm, szeretném megvárni a reggelt, hanem pont az ellenkezője. Ő meg tök csalódott, hogy azt mondtam neki, hogy nem tetszik, pedig ő szerette volna, hogy reggelente is vonzónak találom. Pedig mondtam neki, hogy jól áll neki, gyönyörű, de ilyenek nélkül sokkal jobban tetszik reggelente. Sokkal jobban szeretem, ha a rózsaszín cipzásos pizsamájából hámozom ki reggel, megvan a maga "varázsa" a látványnak, és én sokkal jobban szeretem reggel, ha nem látok rögtön mindent


jan. 13. 02:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#20 Konkrétan olyanokat mondtam neki, hogy gyönyörű, jól áll neki, nagyon dögös, meg megkérdeztem, hogy van-e valami szándéka ezzel. Aztán mondta, hogy igen, szeretne ébredés után is tetszeni nekem. Én meg mondtam neki, hogy dehát eddig is tetszett ébredés után, meg hogy így fázni fog.

Nem spórolunk a fűtésen. Az van, hogy van egy megszokott fok, amire vesszük a radiátort estére, az pont kellemes neki is, nekem is, ha van rajtunk pizsama. Az egyel nagyobb fok pedig akármit csinálsz, túl meleg, pláne alváshoz, ha nincs kb két óránként egy 10-15 perces szellőztetés. Nyilván egyikünk se akar felkelni szellőztetni, ablak meg nyilván nem maradhat egész estére nyitva, mert az megint túl hideg

jan. 16. 12:24
 22/26 anonim ***** válasza:
41%

#21 Továbbra sem értem, miért baj az neked, ha most ő úgy érzi, ebben szeretne aludni. A leírásodból tényleg az jön le, hogy nem értékelted a szándékát úgy, ahogy ő gondolta, ez a probléma. Továbbra is azt mondom, hadd viselje a hálóinget, lehet, hogy most ebben így jobban érzi magát, mint a pizsamában.

#16 #18 vagyok

jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
#22 Miért kéne pontosan úgy értékelni a szándékot, ahogy a csaj gondolta? Nem gondolatja azt, hogy szexi a barátnője és megkívánta? Nem aggódatsz az egészségéért? Azért ha beöltözik egy nő egy férfinak, direkt azért, hogy tetszen neki, akkor a férfi nem arra fog gondolni, hogy mennyire jó lesz majd reggel, hanem arra, hogy abban a pillanatban mennyire szexi.
jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#22 Nem baj, ha abba akar aludni, csak nem akarom, hogy beteg legyen. A hálóingre azt mondta, hogy nem annyira kényelmes, mint a pizsamája, csak szeretne tetszeni nekem reggel. Ezek miatt mondtam azt, amit. Azért, hogy nekem tetszen, szerintem inkább ne aludjon kényelmetlenül, felesleges pláne, hogy egyébként is tetszik reggelente (is).
jan. 16. 18:32
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi nők szeretunk szépek lenni. Én is szeretem ezeket hordani, mert én szépnek érzem benne magam, reggel is,meg olyan cuki szexi. Szerintem nagyon jó lehet ha reggel kihámozod. Mondd meg neki hogy az téged mennyire izgat már este hogy reggel hámozni fogod 😂😂 amugy nagyon helyesek lehettek. Ja es az a cucc biztos drága volt. Ugyhogy ünnepnapokon vagy monduk vasárnap lehetne benne aludni nem? Nem fog tonkremenni es olyankor turboban fogod nyomni 😂😂
ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy te az egybol beveros tipus vagy nem pedig a xarkodos.
ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!