Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar hogy párom minden exével jóba van? Nem akarok féltékeny lenni de nemtudom megállni. Mit tegyek? Kérlek adjátok valami tanácsot,már saját magam készítem ki.

Figyelt kérdés

jan. 13. 06:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Biztosan jogos. (Nekem a jelenlegi párom mondta, hogy időnként egy picit lehetek azért féltékeny - de ne nagyon!)


Nálunk eltűntek az "exek". Illetve nem teljesen, mert valamit titkolt előlem a kapcsolatunk kezdeti időszaka alatt és folyamatosan szenvedtem sokáig.


A leírásod szerint azt is fontolgathatja, esetleg hogy mikor menjen vissza valamelyikhez - vagy talán még nem egészen bízik benned.


Mennyi ideje vagytok együtt "hivatalosan"? Hány évesek vagytok? Megismerkedésetek körülményei? Egy fedél alatt is éltek vagy jártok csak?

jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy jóban van az ezekkel? Ezt írd le .

Egyébként azért ex! hogy ne szorosan tartsák a kapcsolatot, kosuonjenek, váltsanak pár szót de semmi több. A te pasid egy nyál gép. Biztos nem lennék vele mint társ. Ezt akkor fogod megtudni ha vége a ti kapcsolatotoknak, hogy milyen kapcsolatot ápol majd veled.

jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok ő 32. Két honapja vagyunk együtt durván.
jan. 13. 07:45
 4/19 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen ismertem meg, és még nem élünk együtt. De nagyon azon gondolkodom lehet véget kellene vetni ennek még most. Szeretem, de zavar ez a dolog, és a nyugalmam többet ér.
jan. 13. 07:48
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Mond el neki mit érzel. Beszéld meg vele, ha nem változik semmi akkor dobd. Lehet hogy a hátad mögött is fog találkozgatni az EXEKKEL. Felejtős a pasi.
jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről, aztmondja mindig engem szeret, amúgy nem lenne velem.
jan. 13. 07:55
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Hogy jogos e, ezt te döntöd el egyedül. Neked mi fér bele? Valakinek az is, hogy a pasija néha találkozzon is egy exevel és teljesen normálisnak tartja. Valakinek meg már az is sok ha egyáltalán ismerősök fbon.
jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Jó duma, te meg hiszel is neki. Az ex az EX. Miért találkoznak? Beszélgetnek? Azt máshol is lehet, írásban. De te tudod.....
jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Minden exemmel jóban vagyok mondhatni. Párom is ismeri őket. Szoktunk együtt játszani, dumálni stb. Élőben legalább 6-8 éve nem taliztam egyikkel sem. Ilyen szinten sztem ezzel semmi gond, párom se hisztizik.

ha talizgatnánk a háta mögött, stb, persze más lenne a szitu.

jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Még fiatalok vagytok (25 és 32 éves korosztály.) Bizonyos távlatból lehet nevezni "kiforratlan" személyiségnek is mindkettőtöket.


Egy másik szempont, ami alapján lehet gondolkodni: túl szigorú szülők (édesanya vagy édesapa.) Az én páromnál ez okozza a "döntésképtelenséget".


De már döntött. Állítólag engem szeret jobban. Vagy csak még újdonság vagyok neki? Meglehet.


Következő szempont: másképpen szocializálódtatok. Valamelyikőtök egyedül nevelkedett. Kinek van testvére, és kinek nincs? Mi a helyzet?


Vallási alapokon nyugvó neveltetés is hozhat bizonyos eltéréseket személyiség szempontjából. Milyen volt a gyerekkora?


Nyugodtan hallgass a megérzéseidre Kérdező! De nem egészen biztos, hogy mindenáron szakítanotok kell. Ha a Sors másodszor is felkínál majd hasonló életfelfogású partnert, valószínű, hogy leckét kell megtanulnod.

jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!