Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fiú akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú akivel együtt voltam viszont 2 hét után szakított velem azért mert azt mondta felőle elmúlt a szerelem, meg akkor lesz boldog ha visszakaphatja az exét. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy am a csajnak le van tiltva meg minden elvileg már lassan 2 éve nincsenek együtt, már kb 3 hónapja történt hogy velem szakított, és amikor ugymond már együtt voltunk volt olyan hogy elment a csajnak a munkahelyére hogy beszéljen vele nem tudom miről, akkor ki kellett volna már dobnom mikor ezt elmondtam nekem. Most meg láttam lecsekkolt engem instán, és nem tudom miért, bár én ink most tiltottam hagyjon inkább békén, ti mit gondoltok miért csekkolt le engem, vagy csak azért mert nincs más?
jan. 14. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hol látod h lecsekkolt?
jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
instanapban
jan. 14. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Miert ne lesegetne. Ismer. Nem kell ebbe többet beleképzelni.
jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ezt sose értettem. Oké látod hogy látta a napod és?

Én is rámegyek, görgetem vég egy darabig aztán ennyi. Közte voltál Te is és kész.

jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!