Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos igény volt, hogy a gyerekekkel töltsük a Karácsonyt az ügyeleten?

Figyelt kérdés

24-én reggel arra ébredt a feleségem, hogy nagyon fáj a füle. Elvittük ebéd után az ügyeletre. A nagyobb gyerek 7 éves, a kicsi 3. Vártunk vele 2 órát, de a gyerek kezdtek fázni, unatkozni, így 4-kor hazamentünk. 7-kor még visszamentünk vinni a feleségemnek enni-innit vinni, de hazamentünk mert fürödniük kellett és aludni menni. Ajándékot nem bontottunk, normál vacsorát csináltam. 8-kor aludni mentek, a feleségem 10-kor jött haza taxival. Most azt vágja hetek óta a fejemhez, hogy egy normális ember, egy normális férj a felesége mellett maradt volna végig a bajban. Mert másokkal ott volt a párjuk és ő ott ült egyedül. Milyen ember vagyok én? A válást is be akarja adni mert cserbenhagytam és nem tartottam be az eskümet.

Most szerintetek jogos az elvárás, hogy Szenteste 2 kisgyerekkel ott ültünk volna vele 7-8 órán keresztül a hűvös ügyeleti folyosón? Így se volt egyszerű nekem.


jan. 16. 15:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a feleséged szerint veled jóban,rosszban...de azt kit érdekel,hogy a gyerekek éhesek,fáradtak,stb...

Én inkább az anyai ösztöneit kérdőjelezném meg.

jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Cserben hagytad? És ő nem hagyja cserben a családját, amikor ilyen önző módon viselkedik, és elvárta volna, hogy két kisgyerekkel ott malmozz egész nap, mindenféle betegségnek kitéve, meg fogd a helyet olyanok elől, akiknek tényleg valami bajuk van? Fáj a füle...oda ne rohanjak, ennyi erővel őt is lehetne ekézni, hogy miért nem a patikába ment le, hogy adjanak valamit, aztán ünnepek után szépen elment volna normálisan orvoshoz, ha még mindig fáj, helyette elb..ta mindenki karácsonyát. Így is lehet nézni,nem? Gondolom, kapott valami gyulladáscsökkentős fájdalomcsillapítót, aztán ennyi, és nem az derült ott ki róla este 10-kor, hogy végstádiumú agydaganata van...Mit várt volna, hogy a k9lyköket zaciba csapod addig, és ott ülsz mellette, fogva a kezét? Nem kicsit önző anyuka...
jan. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%

15-ös vagyok, akkor nem ügyeletre mentetek, hanem a sürgősségire, ha mentő meg műtétek. Ami nem erre van. Persze, hogy órákig kell várni, mert a fülfájás halasztható, az égvilágon semmi baja nem lesz, ha esetleg csak 8-10 óra múlva látja orvos. Kap egy fülcseppet, fájdalomcsillapító és kb ennyi, nagyon max felszúrják a fület, de ezzel a sürgősségin nem fognak annyit foglalkozni, ott nem az megy be, aki hamarabb beért, hanem akinek nem lehet halasztani az ellátását. Hiába nyafog, ha lett volna ott egy tökösebb nővér vagy orvos sokkal hamarabb hazazavar titeket, mert az sbo nem gyereknek való.

Nagyon "zárójelben" hozzátenném: amikor már jobban voltam és elláttak nemhogy "miért nincsenek ott" (a férjem meg a gyerek), hanem az jutott eszembe, hogy a gyerek hogy megijedhetett, hogy az anyját bekellett vinni a kórházba. Az apja elmondta neki az ő szintjén hazafelé is, hogy miért volt a nagy kapkodás (5éves volt, azt tudta, hogy allergiás vagyok, de addig nem látta élesben, szerencsére évekig nem csípett meg), de azért na. Felnőtteket is tud sokkolni az ilyen, nemhogy egy kicsit.

jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenhol van ügyelet. Csak sürgősségi Írom ismét.

Fülgyulladásra antibiotikumot írnak. Fájt már a füled amúgy? A fogfájással vetekszik. Nem annyira vagy el vele még mondjuk 3 napot, ez nem egy nátha.


Amúgy abszolút nem kéne még a gyerekeket is odaültetni, egy percre sem, nyilván. Én bemegyek, ott ülök egész nap, a férjemnek meg nagyon megköszönöm, hogy otthon tartja a frontot a gyerekekkel.

jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!