Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek alappal féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek alappal féltékeny, ha a barátnőm a férfi lakótársával nagyon jó kapcsolatot ápol, "baráti viszonyt", s együtt járnak konditerembe?

Figyelt kérdés

Közelebbről a munkatársa a srác.A cég bérli nekik a 2 lakásból álló házat, külön-külön laknak tehát a két lakásban.

Az illető fiatalabb a barátnőmnél. Egy egyetemre jártak. Barátnőm - magától - régebb mesélt róla, hogy havernak tekinti, egyébként be is mutatott már neki nyilván, illetve mivel közös a baráti társaságuk, így a többi barátjának is.


Őszinte leszek, kicsit féltékeny vagyok, mivel láttam, hogy nézett a paromra..(lehet én beszélem be magamnak)..


Mi férne bele nektek ebbe a baráti viszonyba és úgy általában a férfi-női barátságba?


Mit tennétek a helyemben?



28/F

26/N


A munkatársa 25/26 körüli.



jan. 18. 17:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként érthető, hogy zavar téged, hogy a fickóval több közös élménye van napi szinten, mint veled, de erről nem csak ő tehet, ill. van rá magyarázat, de honnan tudjuk, hogy a csajnak komolyabban is bejön?


Te nem tudsz odaköltözni?

jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10%

he he hi hi a pasit nem csak úgy sodorta oda a szél ... pasi biztosan többet akar tipik eset láttam már ilyet. túl sok a véletlen és túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.


reménykedj, hogy a pasi barát zónában van és nem tudja fúrni a kapcsolatodat, mert ezek általában adják a csajok alá a lovat addig addig míg a csaj nem őket lovagolja..... légy résen légy éber ez a túlélés titka!

jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nem dicséri, és nem emlegeti túl sokat.


És nem írtam, hogy gyanúsítgattam a barátnőmet.

Nem kérdezősködöm, nem is nyomozgattam utána, sőt nem is mondtam semmi olyat igazából, ami arra utalna, hogy a munka/lakótársára féltékeny vagyok.


Nyilván nem is tenném ezeket. Ez csak belül érint egy kicsit kellemetlenül.

jan. 18. 18:50
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem dicséri és nem emlegeti túl sokat a barátnőm a srácot*.
jan. 18. 18:51
 15/31 anonim ***** válasza:
Mennyiszer és mit mond, veled milyen? Hányszor tegyem még fel a kérdést?
jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Annyit mondott régebb, hogy olyan, mint egy testvér neki, mivel együtt jártak egyetemre is, és fiatalabb is.


Nem emlegeti túl sokat, ha igen, semleges szövegkörnyezetben.


Legutóbb annyit mondott - miután találkoztam a barátaival -, hogy kedvel engem a srác.


A barátnőmmel egyébként normális a kapcsolatunk, más kételyem nincs. Egyébként jól kijön a férfiakkal, ezért mindig sok volt a férfi haverja/barátja.


Augusztus óra vagyunk együtt.

jan. 18. 19:05
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnék bízni benne, de ahhoz a te helyzetedben először önfejlesztés kellene. Mert magaddal nem vagy elégedett és rajta csapódik le gondolatban. Valamit kezdjél magaddal ami több önbizalmat ad neked és akkor benne id jobban meg tudsz bízni!
jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
jan. 18. 19:15
 19/31 anonim ***** válasza:
12%

Nyugtatnalak de ez a 2 hetente talalkozas egy hetvegere ami jo esetben 1.5 -2 nap nagyon keves egy tarsaskapcsolathoz ilyen korban. A fiataloknak szuksrge van a kozelsegre a minnel tobb fizikailag egyutt toltott idore..

Nem szamit mond a baratnod vagy is szamit.. amikor azt mondjak " olyan mint egy teso " az az jelenti hogy erzelmileg mar nagyon kozel van hozza a csavo es nem sok kell egy veletlen becsicsentos estenek ahol veletlen egy agyban fogjak vegezni. Majd irj ha kiderult hogy megcsalt mert en ebben biztos vagyok.. meg ebben az evben de szerintem majus elott megtortenik.

jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van valami... Valamit agyalni kell, és legalább annyit, hogy tervezel vele összeköltözni, és mondani neki, hogy mit teszel ezért, és mikorra várható szerinted. Mi tart téged vissza, hogy odaköltözz?
jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!