Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan sikerülhet végre rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerülhet végre rá venni ezt a lányt, hogy hagyja el ezt az undorító gyereket végre?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves lány akivel egy olyan gusztustalan 23 éves emberiség szégyene van együtt aki konkrétan eddig incel volt sokáig nem tudott ismerkedni a lányokkal utána mikor 20 éves kora körül talált egy társaságot magának, akkor ha elutasították igazságtalanul a lányok azt nem fogadta el vagy ha nem tett volna meg valamit neki egy lány, mondván, hogy ő tini korában nem ismerkedhetett lányokkal és most kell bepótolnia mindent amit akkor lehetett volna. Volt olyan lány akit meg is ütött. Már elvileg most, hogy ez a csaj beadta a derekát már nem alpári de nem érdekel akkor is emberiség szennye. Köztük a barátnőmet is megütötte amúgy, szerencséje, hogy akkor még nem voltunk együtt. Na meg erre hivatkozóan azt meri mondani ez a retek, hogy azért nem tud csinálni semmit mert feltud épülni majd évek múlva ha olyan barátnő lesz mellette akivel boldog lehet és nem fogja szépen sem piszkálni meg nem alázza meg, sok időt töltsön vele. És most össze jött neki sajnos egy olyan csaj aki hasonló kaliberű mint az én barátnőm.


De az az igazság, hogy egy ilyen semmirekellő, hisztis, egoista, incel, munkakerülő, levelezős suliba járó, machevellista, anti szociális, szocihopata, hulladéknak, ne, hogy már lehessen ilyen szép barátnője! Már több mint egy éve együtt vannak és már nagyon unjuk. Egy ilyen nem érdemelne meg senkit nem, hogy ilyen szép lányt. Bezzeg nekem is a mostani az első szép barátnőm. Hosszú haj, formás alak, baba arc. Csak annyi a különbség, hogy az enyém háromnegyed évvel idősebb vagyis konkrétan egy idősek vagyunk 22 éves ő. Nem pedig 16-17. Meg én megcsináltam három éve az érettségit egy éve logisztikai asszisztens szakot ès azóta abba is dolgozok, nagyon jól keresek, van egy Bmw M5-öm, 196cm magas vagyok 66kg, kivagyok gyúrva járok diffindóra és muhay thaira. A barátnőm BGE-s. Én amúgy sem tudom elfogadni az ilyet de ráadásul ez a lány a csajom egyik barátnője volt akit kisgyerek kora óta ismer. Csak a csajom is megmondta neki, hogy ezért amiért össze jött ezzel a csávóval ő nem hajlandó vele szóba állni és őt is ellenségként tekintjük meg azokat is akik barátkoznak ezzel a gyerekkel. 3 éves szinten van az összes ilyen. A barátnőm leoltotta még azért is amilyen betegsége volt gyerek korában, kivételesen ez fizikális volt nem mentális :D. És akkor ő meg az egyik társa leütötték a nőmet. Igen mi az ilyen és ezekhez hasonlóakat nagyon elítéljük és nem hagyunk nekik nyugtot :D. Már azt is aki csak szimplán 20-on évesen munkanélküli.. Sajnálom, de én úgy gondolom, hogy az ilyen emberek tart mint a világ ès ezért akarják Bill Gatesék kiírtani az emberiség nagy részét csak sajna a jó emberek is menni fognak ezzel. Amikor kitesznek facera együtt képet akkor mi és vagy pár ember akik közül nem is ismerünk párat mindig oda megyünk dühítő vagy röhögős fejet reagálni. És eleinte oltogattuk őket kommentekbe is és a csávóról még gyuny dolgokat. De anyuci jött ordibálva, hogy feljelent XD. Annyit pedig nem ér egy ilyen retek, hogy üljek miatta. De azért az anyjának is beszoltunk azért egyet. Már régebben haverokkal megvertem én is, és rá is küldtünk olyanokat akik nem rég jó nagy monoklit vertek a szeme alá és még a csaja is kapott. Ki is terjesztettünk már róla sok mindent mégsem hagyja ott a csaja. Most ha írhatnék ide egy regényt, hogy milyen negatív dolgokra jöttünk még rá vele kapcsolatban más emberek által is… Erre egy részt azért van szükség, mert nem kaphat ilyen csajt egy hulladék csávó és én eléggé alfa vagyok ahhoz, hogy jogom legyen irányítani mások sorsát. Amúgy is kell az egyik munkatársamnak a csaj. Másrészt főleg azért mert a csajom vissza akarja kapni a gyerek kori barátnőjét végre. Ezért is kérdezem, hogyan tudjuk legalább össze fogással elérni végre azt, hogy ez a lány ott hagyja ezt a retket azt az meg hátha felakasztja magát végre utána XD!

21/F



jan. 22. 21:59
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%

Húúha én most inkább lefekszek aludni...

L

jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Betegek vagytok
jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
196cm 66 kilo? Xdddd 180 centi 64 kiloval ki logtak a bordaim es kb minden csontom.. xdd
jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

ez ütött


de legalább jól alszom xd

jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Filmajánló: DEADPOOL Abban a TAXI-s srácnak is ez a gondja, és kap rá tanácsot, ami működik is!
jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Manapság van a levelezős suliban machevellista tagozat is? Hova nem fejlődik a világ. Szerintem ez lehet minden baj forrása, biztos ott tanulta el!
jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt már bizony ütni kell. Értsd meg kérdező, NINCS MÁS megoldás!
jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy nomális kérdező.
jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
#3. Igen, de neki nem lógnak ki a bordái, mert ki van gyúrva.
jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
édesf_szom. 🤦‍♂️
jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!