Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyatssam még vele?

Figyelt kérdés
Lassan 2 honapja ,hogy folyamtosan minden hétégére ősszeveszünk ,nevezzük lány barátnak,mert szerinte nem vagyunk eggyüt annnak ellenére ,hogy minden annak látszik.Majd hét elejtől kezdve minden jó sokat vagyunk együtt es csucs minden ,de neki mostmár mániája ,hogy a barátaim miatt nem vagyunk eggyütt,holott Ők sosem ártottak neki kiálltak érte ,viszont egy adott nap a csaj nem köszönt nekik ami miatt a baratim megharagudtak rá mert meg a csajnak állt felljebb.Azota teljesen kibeszéli a barataimat mindenkinek,le k***a baratátom csaját akik ezt megtudták es jól megmondták nekik a magukét persze rajtam csattant az ostor hogy nem álltam a "csajom" mellé.Folyamatosan arra kér,hogy ameddig nem dobom a barataimat érte nem áll velem szoba,de persze Ő azokat a pasikat akik ott legyeskednek körülötte nem hajlandó letiltani sem ,persze csaj baratai nincsenek csak pasik...Én nem akarom hagyni a barátaimat,akkor leszid mindennek és ordit velem ...ami nekem mar sok,viszont nagyon jól érzem magam vele kettesben,sőt azt is mondja,hogy szeret engem..de szerintem nem.

jan. 26. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le, hogy kontrollálni akar téged és egyáltalán nem szeret, főleg ha el sem ismer, mint párját. Ha dobnád érte a barátaid totál megbánnád később, mert ha vége lenne ennek a semmilyen kapcsolatodnak ott állnál egyedül. Ez a csaj egy zsarnok és manipulál téged.
jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így, ahogy az 1-és írja. Az, hogy a barátaid ellen akar fordítani és választás elé állít, óriási red flag.
jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell rakni ezt már.
jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Tipli.
jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!