Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40+ éves feleségem másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ éves feleségem másba szerelmes. Nagy a korkülönbség, több, mint 20 évvel vagyok idősebb. 12 év házasság, két gyerek. Ezer szállal összebogozva. Engem szeret, mondja, a másikkal megéli a szenvedélyt. Én elengedném, ő nem akarja. Véleményetek?

Figyelt kérdés

jan. 27. 02:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Hagy élni és akkor mindenki boldog!
jan. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%

Ha másba szerelmes akkor téged nem szeret.

Amúgy valszeg nem is szerelmes a másikba, csak van egy fellángolás, ami 2 hónap múlva úgy tűnik el ahogy jött. Csak unatkozik az a baja.

jan. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

Nagy a korkülönbség, több, mint 20 évvel vagyok idősebb.

Így jár az, akinek fiatal, huszonéves lány kellett, amikor beköszöntött a kapuzárási pánik

jan. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor majd jobban összegabalyodik a másik faszival, akkor majd lelép, ne aggódj.

Valószínűleg lelkiismereti problémái vannak. Vagy csak egyszerűen liánozik-amíg nem biztos a másik szerelem, kapaszkodik beléd.

Mondanám, hogy sajnállak, mert sajnállak. De ez bármelyikünkkel előfordulhat sajnos. A világ nem ér véget ettől neked sem.

Amennyiben komoly a dolog, szerintem is hagyni kell a picsába, hadd menjen. De akkor menjen és ne játsszon a másikkal.

jan. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Ezért nem érdemes ekkora korkulonbseggel házasodni ahogy gyereket csinálni sem.
jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Fêrjem is beleszeretett egy másik nőbe. Hú én is mennyit hallgattam, hogy mindig is szeretett, meg engem akar. Retteg, hogy 2 szék közé esik. Add ki nyugodtan az útját, menjen. Aztán ha nem sikerül a kapcsolata, majd rohanni fog vissza hozzád, de már nem lesz kihez.
jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom a közös gyerekeitek komoly érv a maradása mellett. Nem tudom milyen korúak, de ha még kisebbek, teljesen érthető, hogy nem akarja őket megbolygatni egy ilyen dologgal, ami még ráadásul nem is 100%osan biztos.

Nekem is volt már ilyenre ingerem, de tudatos döntésem, hogy nem bonyolódok ilyen történetekbe. Legalábbis most nem. Talán ha kiröpülnek a gyerekek (de addigra meg lehet már nem lesz rá ingerem, akkor így jártam).

41N

jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

5-ös, neked tökmindegy, sosem lesz nőd, még ha a körülötted élő összes aggastyánt is választják helyetted a fiatal csajok....

Kis s.ggtapasz, manófejű kukikák semmilyen nőnek nem kellenek.

jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

"férfi ember nem bízik olyan lénybe aki havonta 1x a semmitől vérzik pár napon keresztül"



.....es nem doglik bele :)



39F incel

jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
#8 fáj az igazság. Fiatal lányok vagy a pénzükért, vagy apakomplexus miatt választanak náluk 20 évvel idősebb pasit. Ez van.
jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!