Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegült a párom , mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült a párom , mit tegyek?

Figyelt kérdés

12.éve élünk együtt. Hormonális betegség miatt a párom nem kívánja az együttlétet. Nem szeretném elhagyni mert szeretem.

Mit tanácsoltok? Mit tegyek?

Megőrülök egy jó szexért!

49f.



jan. 27. 12:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
8.as!Köszönöm építő és pozitív regzésekkel túlfűtött válaszodat!
jan. 27. 16:03
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Nem írtad hogy kezelhető e a hormonbetegsége?
jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt olyan idöszakom, amikor a libidóm nem nulla volt, hanem mínusz kettö, mert tablettát szedtem és konkrétan undorodtam a szextöl, na de annyira önzö nem lehetek, hogy mert nekem nem jó, akkor nincs szex és kész. Nyilván ebben az idöszakban nem én kezdeményeztem, de ha a párom kérte, akkor igenis volt szex, ha nem is mindig, de törekedtem rá. Kompromisszumkészség a titok, amiröl a nejed ezek szerint hallani sem akar. Ebbe már belegondoltál kérdezö?


Egy szót nem szólhatna, ha máshoz mennél. Te fogadd el, hogy 2 éve nincs szex, csak mert ö nem kívánja? Még ha fájdalmai lennének, akkor azt mondom, hogy ok, ez tényleg nyomós ok, de így? Bocs, de 2 év után nem érdekelne, hogy ö mit gondol, mert öt se érdekli, hogy te jól vagy-e.

jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13.mas. Nekem meg úgy nincs kedvem hozzá , hogy nem kíván a másik. Nem indít be ha csak szánalombó enged magához!
jan. 27. 20:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező igazad van, az senkinek nem jó
jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez nem szánalom, hanem szeretet. Megteszel a másiknak olyan dolgokat, amiket ö szeret, akkor is, ha te nem akarod. Nyilván nem úgy kell nekiállni, hogy már az arcodra is kiül az undor, meg nem kell megjegyzéseket se tenni, csak hagyni kellene, ha közeledsz hozzá és egy kicsit beleérezni a helyzetedbe. De ez hidd el, hogy nem akkora áldozat a másik emberért, akit állítólag szeretsz, hogy ne lehetne megtenni. Nem haltam bele én se. Fontosabb volt a párom és a jó kapcsolat, mint az, hogy pillanatnyilag van-e kedvem hozzá, vagy sem.

Igaz is, inkább te örülj (nincs hosszú ö-m) meg egy jó szexért már 2 éve, minthogy a 2 év alatt ö egyetlen egyszer is a kedvedre akarjon tenni. Én azért elgondolkoznék azon is, hogy mennyire vagy te fontos neki.

jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen nő nem nő már többé. Vidd vissza, mert elromlott.
jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha mindig kedves, türelmes, figyelmes és jó lennél vele? Mint az első időkben.

Hátha újra visszamelegedne.

Egy pár hónapos próbát megér.

jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18 as.

Nàlam türelmesebb ember nincs a földön , de teszek még egy utolsó próbát!

jan. 29. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!