Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hiszi el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hiszi el, hogy munka ügyben volt 80db sms-em a múlt hónapban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megugrott a telefonszámlám (20.000-re a hónapban), tegnap ezért bementünk a Yettel-be megkérdezni, kideríteni, hogy mi az oka?


Az ügyintéző elmondta, hogy 80db sms-em volt a múlt hónapban.


Mikor kijöttünk, a párom lesokkolt és ideges lett, hogy kivel sms-ezek.

Mindegyik, vagy céges vagy parkolási üzenet volt…

A Yettel-ben nem tudják tételesen megnézni a tartalmukat, csak a telefonszámot látják.

Én pedig mindig kitörlöm azokat az sms-eket, amik már nem aktuálisak.


Hogy tudnám bebizonyítani a páromnak, megmutatni a tartalmukat, hogy megnyugodjon?



jan. 29. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy. Ez így több, mint gyanús. Főleg a parkolási sms, azt illik megtartani egy darabig. Sose tudod, hogy mikor kell. A munkahelyével se szokott senki sms-ezni. De ha mindenképpen írásban kell kommunikálni, az nem véletlen, és meg szokták őrizni.

Azt tudod kikérni, hogy konkrétan kivel sms-eztél. Ha ez parkolás, az látszik. Ha nem, akkor az is.


De ez így ennyi alapján is inkább csúnya lebukásnak néz ki.

jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A Yettel kiadja a törölt sms-eket is. Amúgy meg a törölt sms-ek a telefonodból sem tűnnek el, van egy törölt mappa ahol még egy ideig meg lehet nézni. Az sms opciókban van.
jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Én se hinném el. 😆

Ki az aki még manapság sms-ezik amikor millióféle ingyenes alternatíva van? Pláne ilyen nagy számban.

Ki az akinek valaha eszébe jutott kitörölni a parkolásos sms-eket? Munkával kapcsolatos üzenetváltásokat meg főleg. És nem is csak a régebbieket, hanem az összeset, a legutóbbi pár napból is, hogy egyetlen egy darab sem marad, amit meg tudtál volna mutatni?

Ha csak nem agyhalott a párod, akkor szerintem kezdj el csomagolni, mert hamarosan repülsz.

jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen munkakörben dolgozók? Hihető egyáltalán, hogy amiatt írsz napi 4 sms-t?
jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem el. Tartalom nélkül is rögtön látszik egy szám alapján, hogy az parkolási sms, google egy másodperc alatt kiadja, munkaügyben meg senki sem olyan hülye, hogy fizetős sms-t küldjön, egyrészt rengeteg ingyenes platform van erre, másrészt ahol az sms valami elvárt opció, ott van céges flotta.
jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet ilyen szánalmasan lebukni? Olyan telóról üzengetsz FIZETŐS úton a szeretődnek, aminek a számlája közös a pároddal? Ne mááár! Ember nincs a világon aki ezt a mesét elhiszi.
jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Én se hinném el, hogy munkaügyben kitörli valaki az üzeneteket. Ráadásul annyi sms-ket kicsoda ír? Remélem kidob.
jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát már csak azért is lebukás-szagú, mert aki ennyit sms-ezik, az tudja, hogy miért ugrott meg a telefonszámla, nem kell ezért bemenni a szolgáltatóhoz. Én se hinném el.
jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen életszerű okot kellene elképzelni, hogy az elküldés után azonnal töröljek egy bármilyen platformon történő, a munkatársammal szakmai dolgokra vonatkozó üzenetváltást?
jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Céges ügyben? És miért nem a cég állja ezt, ha ez egy ilyen komoly kiadás? miért nincs céges telefon?

Miért nem tudtad, mi az ok?

Miért törölsz sms-eket?


Annyi kérdés van, én sem hinném el

jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!