Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak Nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak Nem szerelmes belém? Egy éve hogy együtt vagyok a párommal, de ez a kérdés napi szinten emészt és felmerül bennem.

Figyelt kérdés

Egy éve hogy együtt vagyok a párommal, de ez a kérdés napi szinten emészt és felmerül bennem. Nem is tudom hogyan fogalmaznám meg, az visszataszító számotokra ha a párkapcsolatban a lány ragaszkodó, bújós, kimondja és kimutatja az érzéseit? Pl. egész nap otthon vagyunk a párom családjánal, de rám se néz, nem szól hozzám, semmi programot nem csinálunk egész nap. Ez sokszor így van akkor is ha kettesben vagyunk. Magától szinte sosem ad egy puszit, nem ölel meg, és ez néha úgy bánt, hogy elsírom magam emiatt és megkérdezem tőle szeret e valójában- ilyenkor mosolyog, néha nevet, forgatja a szemét és azt mondja őt nagyon untatják ezek a kérdések. Szeret egyáltalán ha sosem mondja ki és nagyon ki sem mutatja ? Tudom lehet úgy tűnik hisztis vagyok , vagy csak túl gondolom az egészet? Nagyon érzékeny vagyok és sokszor elsírom magam az ilyen dolgokon . Tudom talan mas okokból fakadóan vágyom ennyire a szeretetre . Hogy viselkedjek , hogy “vonzó” nő legyek a számára és ne egy kislány ( már többször mondta ) . Kérlek adjatok komoly választ nagyon fontos lenne . Köszönöm

25/L



jan. 31. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Az a fiú biztos szeretett volna jobban aki esélyt sem kapott tőled!

Én egy kedves incel vagyok, így nem kívánok neked rosszat, de el kellene gondolkozni, hogy esélyt adsz olyan férfinak is akinek nem csak a külsőben rejlenek az értékei!

jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

"egész nap otthon vagyunk a párom családjánal, de rám se néz, nem szól hozzám, semmi programot nem csinálunk egész nap"

Miért vagy náluk egész nap? Nincs hova menned? Nem gondolod, hogy zavarod a családot?

Észre se veszi, hogy ott vagy, te pedig sírsz. Kár így töltened a napjaidat. Ez jobb nem lesz.

jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező amikor összejötettek akkor megcsókolt, beszélgetett veled gondolom. Vagy akkor se bőven és te akkor is beléestél? Na mindegy, a lényeg, hogy baromira nem szeret téged csak elvisel a nemiszerved miatt és persze, mert gondolom főzöl neki, kiszolgálod. Viszont ha mással egymásba szeretnek téged kidob, mint a sicc. Tehát azt tanácsolom, hogy bármennyire szereted és fáj hagyd el, heverd ki és elmúlik a fájdalom. Ha vele maradsz csak 1 évet is annál nehezebben fogsz rajta túllépni. Legyen önbecsülésed, saját magadat szeresd jobban mint őt, nem érdemli meg, hogy szeresd! Keress fel amúgy pszichológust azért, hogy dolgozzatok együtt az önbecsülés növelésén szakítás után. Sok erőt és kitartást! :)
jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog javulni a helyzet! Keress mást... hidd el kialakulhat mással szerelmi kapcsolat...
jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem szeret és nem is érdekled, ügyet se vet rád. Csak nem dob ki, talán sajnál, mert sírdogálsz.

Amúgy szerintem se ülj a családja nyakán nonstop. Nem illik.

Lépj tovább, nem fog érted rajongani. Majd a következő. Csak ne tapadj, mert az pont az ellenkezőjét eredményezi.

jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret de azért megtart nehogy egyedül legyen. Azt hiszi nem dobod ki. Bizonyítsd be neki, hogy téved. Hasonló volt, már nem ért hozzám, nem foglalkozott velem, sokat beszéltem vele, leszarta, elhagytam, na akkor térden csúszva akart visszajönni, mert életképtelen egyedül, de akkor már késő volt.
jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a kérdés, hogy kezdetektől fogva ilyen, tehát sosem volt kedves, bújós, szeretetteli, mert akkor valószínű, hogy ő egy ilyen ember.

Viszont, ha régen ilyenebb volt, de megváltozott, akkor inkább kiszeretett belőled.

jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2.válaszoló. Azért vagyok nála egész nap, mert oda hívott és szeretné hogy ott aludnák. Mi az anyukájával a nap nagy részében fozunk, sutunk, takaritunk, engem inkább csak az bánt hogy ennyire ˇˇhidegˇˇ velem, és néha ha megolelem vagy bármi ilyesmi azt mondja nyomulok rá. Nem értem, ez a fiúknak ennyire zavaró? visszataszito ha a lany kimeri mondani hogy szeretlek?
jan. 31. 16:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni ne érts félre, de 25 éves vagy nem 15. A csavó a leírásod alapján nem tűnik normális pasinak. Átjársz hozzá mint egy ingyen cseléd aki mos meg főz az anyjával. Nyilván ha idönként átmész és segítesz kicsit az kedves gesztus, de úgy vettem le nappal cseléd éjjel meg ágymelegitő vagy. Persze biztos van kivétel, de az emberek nagy része egy normális kpcsoltban kimutatja a masiknak, hogy szereti pl csók, ölelés. Az ölelelés nyomulás..anyám borogass. Keress egy normális pasit. Nem véletlenül nem jár el veled sehova.
jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Hogy érted hogy nem véletlenul nem jar velem sehova? Akkor bennem van a hiba? Nem vagy bunko, ertem a celzast, ugy is erzem magam sokszor mint egy 15 éves aki konyorog egy kis szeretetert. Elegge megalazo
jan. 31. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!