Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretkezés közben túl hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben túl hamar elmegyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szexuális együttlét során kb. 10-12 perc alatt elmegyek mindig, utána még szoktuk csinálni viszont 2 perc múlva nyilván elmúlik a merevedés.


A kérdésem az, hogy mit tegyek, hogy a párom elélvezzen, mielőtt én? Ez alatt a intenzív, remegős elélvezést értem.


Vegyem ki közben és nyalogassam, izgassam a csiklóját, vagy mit tegyek hogy elélvezzen?

(Szex játékot nem akarok, én szeretném a csúcsra juttatni, mind érzelmileg, mind fizikálisan)


Másrészt nagyon igényli, hogy még gyorsítsak a tempón de én már alig bírom szusszal, nem szeretném ha erre menne rá a kapcsolatunk.


Mindig bepirul közben és belefeszül az ágyba, megkérdezem utána, de mindig azt mondja, hogy:

“Nagyon jó volt, és élvezte, csak bújjak mellé”


50 éves a párom.


Mi a megoldás?



jan. 31. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ő legyen először boldog.
jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vegyem ki közben és nyalogassam, izgassam a csiklóját?"

Például.

jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mit tegyek, hogy a párom elélvezzen, mielőtt én? Ez alatt a intenzív, remegős elélvezést értem.

Addig ne hatolj be, amíg ő el nem élvezett.

Vegyem ki közben be se tedd, nyalogasd, izgasd a csiklóját.

jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Orális szex közben sem élvez el? Ő nem szokta magának, vagy te neki dinogatni a csiklot szex alatt? Mert ha előtte se tud akár ujjazás közben akkor valószínűleg szex közben nem fog hiába bírod 30 percig is, mert képtelen rá.
jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egy jó taktika hogy 69 ben te dolgozol rajta addig amíg nem sikerül neki majd mikor elmegy utána teszed be neki és dugod tovább te is jól fel leszel szopva minden ok így.


lehet el fog menni még 1x ki tudja.

jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
10-12p az nem is kevés, hosszabb előjáték azt jó lesz az.
jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10-12 perc az teljesen jó... mi a bajod ezzel?


Hosszabb előjáték és jó lesz az.

febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!