Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt már távkapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már távkapcsolatotok, akkor megoszthatnátok velem erről a kérdésről a vélemyényeteket, tapasztalataitokat. Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Ti mennyi idő után feküdtetek le a fiútokkal? itt elsősorban azoknak a válaszára számítok akik távkapcsolatban éltek, és csak ritkán találkoztak. Tudom számít, hogy mennyire jövünk ki egymással, mennyi ideje vagyunk együtt stb, de én tényleg tanácstalan vagyok, nem akarom elkapodni sem, nem akarok ribancnak tűnni, meg persze a bizalom a legfontosabb..

Légyszíves csak értelmes válaszokat, véleményeket írjatok, ne durvuljatok, előre is nagyon köszönöm.:)


2010. okt. 23. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Személy szerint nálam ez úgy volt, hogy már az első találkozáskor megtörtént. Hozzáteszem, hogy előtte 3 hónapig minden nap msn-eztünk, nagyon rákattantunk egymásra, sőt én már bele is szerettem a találkozás előtt. Ráadásul az első találkozás úgy zajlott hogy 3 napot ott töltöttem náluk. Első nap még ki is bírtuk, de második nap már nem tudtunk uralkodni magunkon. Én ezt nem bántam meg, mert tiszta szívemből szerettem, és nagyon bensőséges érzéki együttlét volt.

Ezt félretéve, én azt mondom neked hogy várj vele, akár több hetet is vagy hónapot (attól függ milyen gyakran találkoztok), mert kicsit félreismertem ezt a srácot, később derültek ki dolgok, amik már nem tetszettek, meg ő annyira nem is volt szerelmes mint én. Persze a rózsaszín ködtől nem láttam, naív voltam. A kapcsolat 9 hónapig tartott, de nagyon bunkó volt mikor szakítottunk. Sosem gondoltam volna hogy ez számíthat, de így utólag talán az is volt a baj hogy túl könnyen adtam magam.

2010. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig két távkapcsolatom volt,2-3 hónaposak,de hogy is mondjam nem nagyon bíztam meg egyik fiúban sem... Távol is lakik,ugyan mi akadályozná meg abban,hogy megcsaljon,aztán nem akartam hülyét csinálni magamból.. Lehet hogy ez azért volt,mert elejétől fogva távkapcsolat volt..
2010. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete ért véget egy fél éves kapcsolatom.

Tavaly nyáron ismertem meg,na de nem is ez a lényeg.Sokáig msneztünk meg minden /Én már akkor beleszerettem és később ő is bevallotta,hogy úgy érez mint én./ és nyáron elengedték hozzám több alkalommal is.Azt nem említettem,hogy Győr-Szeged volt a táv.Először csak 4 napra engedték,utána 6-ra.

Engem viszont nem engedtek el,monvdán,hogy még nem vagyok 16.

Nemrég töltötte be a 16.-ot és akkor engedtek el hozzá egy hétvégére,de utána pár napra rá szakítottunk...=S

Én nem feküdtem le vele ez idő alatt,pedig még soha sem voltam ennyire szerelmes.De én mondjuk megfogadtam,hogy 16 éves koromig szűz maradok és még van egy kis idő decemberig...=)

Szóval én elvből nem.Pedig bevallom volt olyan pillanat,hogy megfordult a fejemben.

Te egyébként hány éves vagy,meg mennyi ideje tart a szerelem? =Đ

2010. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!