Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alappal éreztem magam kellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alappal éreztem magam kellemetlenül, hogy a barátnőm - egyedül - egy másik férfi ágyában aludt?

Figyelt kérdés

Elég érdekes sztori. A lényeg, hogy a barátnőmmel nem élünk MÉG együtt, sajnos egyelőre távkapcsolatban vagyunk.


A lakásában nem tudott este aludni, mivel a fűtés nem működik. Megkérte egy férfi kollégáját, aki egyben "haverja" is, hogy had aludjon a lakásában, mivel tudta, hogy nem lesz otthon pár napig (egymás mellett laknak egyébként).


Mikor rákérdeztem tegnap, hogy az ágyában aludt-e, akaratlanul is kellemetlenül éreztem magam a válaszán, miszerint igen.


Ami miatt igazán zavar, az az, hogy ismerem a srácot, tudom, vagyis érzem, hogy egyébként bejön neki a barátnőm. A fűtés az albérletben egy pár napig még biztos nem kerül megjavításra, és mivel kb. közvetlen szomszédok, nagyon zavart AZ ÉRZÉS.


A barátnőm nem jól fogadta (félig érthető módon), hogy kifejeztem, annyira nem jó érzés ez nekem..de megértem a szituációt.


Én személy szerint rosszul érezném magam, HA TUDNÁM, hogy egy csaj "haveromnak" bejövök és őt kell megkérnem, hogy aludjak nála, és az ágyában alszom..


Tudom, hogy ez beteges féltékenységnek tűnik..



febr. 1. 10:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, hogy az ágyában aludt? A pasi hol aludt, a kanapén? Miért csak a férfi kollégáját tudta megkérni, hogy aludjon ott? Barátnői, kolléganői nincsenek? Szerintem nem furcsa, hogy kellemetlenül érint.
febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nincs a lakásban pár napig, ez tény, szabin van.
febr. 1. 10:16
 3/30 A kérdező kommentje:
Vannak barátnői, kolléganői, de messzebb jóval.
febr. 1. 10:17
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Tehát egyedül volt a kollégája lakásában és az a bajod, hogy az ágyban aludt. Kezeltesd magad, nagyon beteg vagy.
febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyedül volt, akkor mondjuk én sem értem az aggodalmat.
febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha kérte volna hogy fizess neki hotelszobát erre az időre mit mondanál? Meg is válasziltad hogy vannak lány ismerősei de messze. Ideje szakítani, te beteg vagy, neked pont semmilyen nő nem való. Nem is csoda hogy egy távkapcsolatnál tovább nem jutottál.
febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem tőle.
febr. 1. 10:22
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem szoktam féltékenykedni egyébként. Nem kontrolláltam, ellenőrizgettem soha.


Csak szimplán ismeresem ezt a férfit, és nem bízom BENNE.


Tudom, hogy hibáztam.

febr. 1. 10:24
 9/30 A kérdező kommentje:
Messzebb az azt jelenti, hogy kicsit korrigáljam, higy 20 percre. Tehát messzebb, mint a közvetlen szomszéd srác.
febr. 1. 10:25
 10/30 anonim ***** válasza:
26%

Én nem feküdnék kolléga/haver ágyába ha a kanapén aludna, ha nem lenne otthon se. Inkább mennék barátnőhöz, aki 20 percre lakik tőlem (autóval, gyalog mindegy).

Ha csak haver/kolléga és bejön neki a barátnőd mostantól be fog nála próbálkozni. Majd nem tudom hogyan fogja lerázni ha egy köcsög, vagy munkahelyen szólogat be.

Nem is miattad nem feküdnék nála hanem magam miatt.

Nem jó "jeleket" adni, reményt ébreszteni a másikban fölöslegesen.

febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!